Pierścionek zaręczynowy - jaki sklep?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
janusz-88
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2019, 6:36

Pierścionek zaręczynowy - jaki sklep?

Post autor: janusz-88 »

Szukam sklepu z biżuterią online, który ma w ofercie pierścionki zaręczynowe. Chcę znaleźć coś naprawdę unikalnego, więc liczę na wasze wsparcie ;)
Awatar użytkownika
Dorian95
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2019, 11:16

Re: Pierścionek zaręczynowy - jaki sklep?

Post autor: Dorian95 »

Moja narzeczona dostała pierścionek, który kupiłem na sklepjubilerski.com. Była zachwycona, więc to chyba najlepsza rekomendacja. Ze swojej strony mogę dodać, że pierścionek jest bardzo ładnie wykonany, widać w nim pasję do tworzenia biżuterii. Mimo że na kolczykach itp. się nie znam, to myślę, że firma Lisiewski ma świetne produkty.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 32
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:35

Re: Pierścionek zaręczynowy - jaki sklep?

Post autor: ewa45 »

Po pierścionek zaręczynowy tylko tutaj https://www.queendiamond.pl/. Śliczne są i kamienie prawdziwe diamenty. Cenowo ok, na pewno można sobie na taki pozwolić.
Awatar użytkownika
Informacyjna
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:55

Re: Pierścionek zaręczynowy - jaki sklep?

Post autor: Informacyjna »

Byłam już z moim przyszłym mężem u kilku jubilerów, ale u zadnego nie podobały mi się pierścionki na tyle, aby mogła powiedzieć, że znalazłam ten jedyny :P Teraz będziemy szukać pierścionków zaręczynowych w Krakowie bo paru znajomych kupowało u tamtejszych jubilerów i są ogólnie zadowoleni :) Chętnie zobacze jaką mają ofertę. Myślicie, że znajdę tam taki pierścionek z białego złota ?
ODPOWIEDZ