Płytki w kuchni

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2020, 14:58

Płytki w kuchni

Post autor: Żaneta »

Cześć :)
Przydałaby mi się wasza rada. Otóż nie mogę się zdecydować, czy płytki imitujące drewno pasują do kuchni? Bardzo mi się podobają, a co najważniejsze nie gryzą się stylistycznie z wyposażeniem, ale wciąż się waham. Może ktoś z was ma w swojej kuchni płytki z właśnie takim wzorem. Dobrze to wygląda? Pochwalcie się zdjęciami!
Awatar użytkownika
luna51
Posty: 35
Rejestracja: 07 lip 2020, 20:23

Re: Płytki w kuchni

Post autor: luna51 »

Powiem ci że takie płytki wyglądają rewelacyjnie. Sama robiłam remont kuchni i nie wiedziałam na co się zdecydować, w podjęciu decyzji pomogła mi koleżanka. Zaproponowała abym odwiedziła salon Gaja bo mają największy wybór. Jak tylko weszłam tam to w oczy rzuciły mi się właśnie te płytki i wybór mógł być tylko jeden.
ęmma

Re: Płytki w kuchni

Post autor: ęmma »

Kiedy po raz pierwszy zacząłem konstruować, miałem wiele trudności ze znalezieniem dobrych materiałów. Ponieważ stanowi to połowę produktu końcowego i połowę niezawodności pracy. Niestety, nie wszyscy sprzedawcy są tak odpowiedzialni i uważni jak inni, ale udało mi się znaleźć kilka fajnych https://artekon.pl/materialy-plytowe/plyta-osb-3/ zawsze mają naprawdę wysokiej jakości materiały i zawsze doradzają, co byłoby najbardziej korzystne. Ponadto ceny są rozsądne.
ODPOWIEDZ