Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
hiałka

Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: hiałka »

Witam. Czy korzystaliście może w ostatnim czasie z pomocy prawnej dotyczącej spadków? Szukam dobrej kancelarii, gdzie mogę otrzymać fachową i kompleksową pomoc. Kontaktowałam się już z jedną, jednak zostałam bardzo niemiło przyjęta dlatego szukam jakichś innych rekomendacji
gżana

Re: Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: gżana »

Cześć witaj. chodzi o Gdańsk? To nie, niestety nikogo nie znam. ale z chęcią dowiem się kogo polecacie bo przyjaciółka z Trójmiasta ostatnio wspominała o jakichś problemach odnośnie testamentu to może jej kogoś polecę by się prawnie skonsultowała. dajcie znać
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: hiderus »

Mogę polecić kancelarię http://www.mindykowski.pl/ która mieści się we Wrzeszczu, ale mecenas Mindykowski działa na terenie Trójmiasta całego. Osobiście miałam kontakt jeszcze z innym mecenasem, ale blado wypadł w porównaniu do p. Mindykowskiego. Go cechuje naprawdę ogromny profesjonalizm, a prawo spadkowe to ma w paluszku
Awatar użytkownika
wass
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:34

Re: Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: wass »

Śmiało możecie się zgłaszać do kancelarii adwokackiej Węgłowski. Co prawda ze Szczecina, ale działają też na Pomorzu. Ja jestem z Gdyni i też korzystałem z pomocy tej kancelarii, naprawdę są świetni w tym co robią. W wielu dziedzinach prawa się specjalizują. W moim przypadku była to sprawa o podział majątku.

jak uszczelnić okno balkonowe
Miron

Re: Dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Miron »

Faktycznie czasami zdarzają się takie sytuacje, że musimy skorzystać z pomocy prawnika i na pewno warto jest wiedzieć jak możemy znaleźć tą odpowiednią osobę. Myślę, że także sama sytuacja powinna być dobrze rozeznana i czy na pewno będzie nam w niej potrzebna pomoc prawna. Bardzo fajnie w artykule https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... wnika.html właśnie określono kwestię tego kiedy warto jest z takiej pomocy prawnika skorzystać.
ODPOWIEDZ