Skuteczna terapia

Jak radzić sobie z problemami? Czy musisz radzić sobie sam? Gdzie szukać wsparcia? Pomagamy, podpowiadamy, rozmawiamy.
Awatar użytkownika
Lubogost77
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 14:37

Skuteczna terapia

Post autor: Lubogost77 »

Cześć wszystkim. Przyznam się wam, że jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem terapii, ale jakiś czas temu dotarło do mnie, że tak naprawdę i mnie potrzebna jest terapia uzależnień w Łodzi. Sam na pewno nie poradzę sobie w walce, a pomoc specjalisty zdecydowanie mi się przyda. Czy ktoś z was chodził na taką terapię? Faktycznie wam pomogła?
Dżesika

Re: Skuteczna terapia

Post autor: Dżesika »

Otóż to. Jeśli nie będziecie w stanie odpowiednio zadbać o swój komfort psychiczny, to może być to dla Was bardzo niebezpieczne. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i samemu przekonać sie, w jaki sposób dzisiaj moglibyście rozpocząć takie leczenie. To bardzo ważna rzecz, nie lekceważcie tego.
uzależnienie32

Re: Skuteczna terapia

Post autor: uzależnienie32 »

Jeśli szukasz nowego mieszkania to przyda ci się od razu jakiś fajny sklep z fototapetami na wymiar i pomysłami na aranżacje wnętrz. Fototapety to bardzo wygodny sposób aby odmienić wnętrze. Zobacz na stronę fototapeta do salonu gdzie znajdziesz na pewno mnóstwo inspiracji oraz pomysłów na dopełnienie wnętrza.
ODPOWIEDZ