Uzależnienie

Jak radzić sobie z problemami? Czy musisz radzić sobie sam? Gdzie szukać wsparcia? Pomagamy, podpowiadamy, rozmawiamy.
nić

Uzależnienie

Post autor: nić »

Coraz więcej w naszym otoczeniu można spotkać osoby, które borykają się z problemem alkoholowym często te osoby decydują się na leczenie ośrodku terapii Uzależnień Nefo warto zastanowić się też nad pójściem na terapię rodzinną, aby wszyscy członkowie rodziny mogli się uporać z problemami.
łowieckie

Re: Uzależnienie

Post autor: łowieckie »

Hejka. Jak już jesteśmy w temacie uzależnień to właśnie zastanawiam się czy taki pobyt w ośrodku leczenia uzależnień to dobry pomysł. Bo dowiedziałam się, że jest taki ośrodek Mental Relax w którym to można liczyć na profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu medycznego. Poza tym lokalizacja ośrodka gwarantuje kontakt z przyrodą, zaciszną atmosferę i świeże powietrze. No i personel medyczny jest bardzo dobrze wykwalifikowany.
Syśka

Re: Uzależnienie

Post autor: Syśka »

Widzę, że temat uzależnień pojawia się dość często w naszych rodzinach i niestety w mojej jest to samo :( Mój tata zmaga się z alkoholizmem już od kilkunastu lat ale wydaje mi się, że chyba w końcu chce dać sobie pomóc. Zastanawiałam się z mamą nad umieszczeniem go w ośrodku Forest bo polecono nam go w poradni psychologicznej. Sporo o nim czytałam i wydaje mi się, że to faktycznie mogłoby się udać.
ODPOWIEDZ