Integracyjna wycieczka firmowa

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Justyna

Integracyjna wycieczka firmowa

Post autor: Justyna »

Dzień dobry!

Chciałabym się z Wami podzielić informacją, na temat ostatniej wycieczki firmowej w której brałam udział. Pojechaliśmy na Ukrainę, do miasta Kijów z całą naszą firmą. Cała wycieczka była niesamowita! Skorzystaliśmy z profesjonalnego organizatora turystyki i mogę wam powiedzieć, że każdemu polecam korzystanie z usług takich ludzi! Pan Paweł, który prowadzi firmę East Travel zorganizował dla nas od A do Z niesamowity czas i już planujemy kolejny wyjazd! Na stronie East Travel: https://www.easttravel.pl/ możecie dowiedzieć się więcej na temat tych wyjazdów integracyjnych. Sprawdźcie, bo warto!
aluś456

Re: Integracyjna wycieczka firmowa

Post autor: aluś456 »

Justyna pisze: ↑08 lis 2021, 19:54 Dzień dobry!

Chciałabym się z Wami podzielić informacją, na temat ostatniej wycieczki firmowej w której brałam udział. Pojechaliśmy na Ukrainę, do miasta Kijów z całą naszą firmą. Cała wycieczka była niesamowita! Skorzystaliśmy z profesjonalnego organizatora turystyki i mogę wam powiedzieć, że każdemu polecam korzystanie z usług takich ludzi! Pan Paweł, który prowadzi firmę East Travel zorganizował dla nas od A do Z niesamowity czas i już planujemy kolejny wyjazd! Na stronie East Travel: _____________ możecie dowiedzieć się więcej na temat tych wyjazdów integracyjnych. Sprawdźcie, bo warto!
Też myślimy o wyjeździe
geresz

Re: Integracyjna wycieczka firmowa

Post autor: geresz »

Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową, wybór agencji eventowej powinien być Twoim priorytetem. Mając u boku rzetelną i doświadczoną agencję, możesz być pewien, że Twoje wydarzenie będzie bezbłędnie zorganizowane i zrealizowane bez żadnych błędów i czkawki. Profesjonalna agencja eventowa zajmie się wszystkimi aspektami wydarzenia, pozostawiając Cię bez zmartwień.
ODPOWIEDZ