Strona 1 z 1

Laweta - Pomoc drogowa

: 30 sie 2020, 14:50
autor: viktoria34
Ja kupiłam auto używane i niestety zaczęło się coraz częściej psuć. W końcu zepsuło się tak, że nie mogłam ruszyć do warsztatu Wezwałam wtedy pomoc drogową i to było najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Bardzo pomogła mi pomoc drogowa, auto holowanie w https://twoja-laweta.pl/laweta-w-bechatowie/. Polecam.

Re: Laweta - Pomoc drogowa

: 31 sie 2020, 15:56
autor: Mirra
Każdy pojazd pomocy drogowej powinien być odpowiednio wyposażony. Na pewno przydadzą się tam wyciągarki samochodowe. Na stronie http://www.eldezet.pl/jak-dzialaja-wyci ... dzialania/ możecie sobie co nieco o nich poczytać, polecam :)

Re: Laweta - Pomoc drogowa

: 20 gru 2020, 13:25
autor: olka
No niestety nie tak latwo znaleźć firmę, która świadczy usługi na wysokim poziomie. Mimo to mam namiar na pomoc drogowa Świecko https://g.page/laweta-niemcy-pomoc-drogowa/ i z czystym sumieniem mogę ja polecić. Działają bardzo sprawnie i szybko.

Re: Laweta - Pomoc drogowa

: 24 sty 2021, 16:47
autor: Wróć
Mój samochód musiałem dowieźć do warsztatu na naprawę, bo niestety za nic nie chciał zapalić. Szukałem jakiegoś ratunku w sieci i na stronie https://laweta-magdeburg.com.pl znalazłam pomoc drogową w moim mieście. Panowie podjechali pod wskazany adres i zawieźli auto do warsztatu. Na całe szczęście nie musiałem długo czekać na naprawę

Re: Laweta - Pomoc drogowa

: 25 sty 2021, 14:59
autor: Miłosz9213
Według mnie warto też mieć namiar na jakiegoś mechanika. Mnie interesuje Warsztat samochodowy Żywiec ale naprawdę ciężko mi zdecydować który z tych specjalistów jest najlepszy, więc licze na pomoc.

Re: Laweta - Pomoc drogowa

: 05 mar 2021, 16:51
autor: ariana
Bardzo dobrym wyborem będzie także pomoc drogowa i holowanie Tych Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Miałam okazję korzystać z usług tej firmy i byłam z nich bardzo zadowolona. Błyskawicznie pojawili się na miejscu i odholowali bezpiecznie moje auto do mechanika.