Strona 1 z 1

Jakie opakowanie jest najlepsze?

: 22 lip 2019, 13:05
autor: Luiza
Cześć. Chciałbyś znaleźć renomowaną drukarnię opakowań foliowych? Jeśli tak, to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą https://bisspackaging.co.uk/. Serdecznie polecam tę drukarnię opakowań. Produkuje ona najlepsze opakowania i zaufali jej najwięksi dostawcy art. spożywczych.

Re: Jakie opakowanie jest najlepsze?

: 04 paź 2019, 15:06
autor: parada
Ja potrzebowałam tylko solidnych zwykłych kartonów do przeprowadzki dlatego zamówiłam je wraz z innymi opakowaniami w sklepie przeprowadzkowym https://przeprowadzkisklep.pl/ , jest tam też folia bąbelkowa która idealnie się przydaje w przypadku przerowadzki

Re: Jakie opakowanie jest najlepsze?

: 23 paź 2019, 14:35
autor: ŁukaszMM
Myślę, że w tym przypadku najlepsze są jednak wersje kartonowe. Dlatego jak będziecie na etapie poszukiwań to zwróćcie uwagę na https://www.amtkartony.pl/ gdzie znajdziecie dokładne informacje i jak zainteresuje Was również ich oferta to warto od razu skontaktować się z obsługą i dowiedzieć się co mogą Wam zaoferować :)

grzejniki aluminiowe czy stalowe forum

Re: Jakie opakowanie jest najlepsze?

: 08 mar 2020, 5:24
autor: kersi22
parada pisze: 04 paź 2019, 15:06 Ja potrzebowałam tylko solidnych zwykłych kartonów do przeprowadzki dlatego zamówiłam je wraz z innymi opakowaniami w sklepie przeprowadzkowym
Też chciałam sama się pakować, ale wzięłam kompleksową usługę jednak. Osobiste rzeczy ogarnęłam oczywiście sama, ale demontaż mebli już robiła za mnie firma przeprowadzkowa Aksel http://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofert ... -warszawa/. Mieli wszystko co potrzebne do opakowania i zabezpieczenia w trakcie transportu. Poleciła mi znajoma i miała rację mówiąc, że są najlepsi. Wszystko dojechało na miejsce w stanie idealnym.

Re: Jakie opakowanie jest najlepsze?

: 05 maja 2020, 13:30
autor: carolka
Bardzo duży wybór innowacyjnych opakowań mających zastosowanie w wielu branzach znajdziesz tutaj https://www.schoellerallibert.com/pl/cl ... top-fruit/ Firma Schoeller Allibert jest renomowanym producentem opakowań zwrotnych wykonanych z tworzyw sztucznych. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.