Kubki z firmowym logo

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Eugeniusz1982
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 18:38

Kubki z firmowym logo

Post autor: Eugeniusz1982 »

Witam serdecznie. Czy zamawiacie kubki z nadrukami dla waszych pracowników? Mam na myśli nadruk w formie logo lub nazwy firmy. Ja uważam, że to ciekawy i jak najbardziej przydatny gadżet. Każdy przecież prędzej czy później takiego kubka użyje, prawda?
Fiśka

Re: Kubki z firmowym logo

Post autor: Fiśka »

Najistotniejsze w tych gadżetach reklamowych jest właśnie logo. Dlatego uważam że projektowanie logo to istotna i ważna kwestia dla każdej firmy. Takie logo dla każdej a zwłaszcza nowej firmy powinna jakaś doświadczona i profesjonalna agencja reklamowa. Sprawdźcie na oferty i zastanówcie się bo dzięki takim współpracom można szybko osiągnąć sukcesy.
gośkaa

Re: Kubki z firmowym logo

Post autor: gośkaa »

Powiem szczerze, że mi bardzo podobają się ubrania firmowe z logotypem i danymi firmy :) Sprawdzałam jakiś czas temu oferty różnych firm zajmujących się odzieżą reklamową i z https://gqb.pl/ otrzymałam błyskawiczną odpowiedź z wyceną i szczegółami doyczącymi zamówienia. Chyba skorzystamy z oferty tej firmy, bo jest naprawdę bardzo konkretna.
staszka

Re: Kubki z firmowym logo

Post autor: staszka »

Owszem kubki papierowe z nadrukiem, to też jest bardzo dobre rozwiązanie, jak chodzi o reklamę lokalną. Załóżmy prowadzimy biznes gastronomiczny, to w ten sposób możemy już uzmysłowić swoją markę umieszczając tam logo. Jak chodzi o tego typu rzeczy to możecie zamówić sobie w u firmy printcup24.pl .
ODPOWIEDZ