Laweta na autostradzie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Pafnucy-70
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:24

Laweta na autostradzie

Post autor: Pafnucy-70 »

Komuś z was potrzebne było kiedykolwiek holowanie osobowe z autostrady? Czasami się to zdarza, bo takich rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dobrze znać jakichś fachowców, którzy szybko przyjadą i zajmą się problemem. Wy mieliście na kogo liczyć?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Laweta na autostradzie

Post autor: olka »

Też uważam, że warto mieć namiar na sprawdzoną lawetę niż potem szukać czegoś w pośpiechu. To samo tyczy się oczywiście wypożyczalni samochodów. Całe szczęście, że ja miałam namiar na wypożyczalnia samochodów Katowice bo w zeszłym tygodniu byłam w takiej sytuacji, ze na już potrzebowalam samochodu. Tutaj na szczęście mogłam liczyć na dostarczenie auta pod wskazany przeze mnie adres.
jolanta1

Re: Laweta na autostradzie

Post autor: jolanta1 »

Ostatnio miałam też taką sytuację i musiałam wzywać pomoc drogową. W moim przypadku świetnie sprawdziła się pomoc drogowa, holowanie, laweta 24h Krosno i Podkarpacie: https://gex-hol.pl/ . Polecam serdecznie usługi tej firmy jeśli będziecie mieli jakiekolwiek problemy z autem.
ODPOWIEDZ