Klient nie płaci

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 8:20

Klient nie płaci

Post autor: Angelika »

Mam do Was takie pytanie: korzystam z takiej usługi jak faktoring, wszystko jest w jak najlepszym porządku, sprawdza się ta opcja, ale niepokoi mnie jedna rzecz. Co będzie jeśli mój klient nie opłaci faktury? Jak wygląda wtedy windykacja? Czy ja powinnam się tym zająć, czy faktor bierze to na siebie? Czy sprawa w sądzie powinna być z powództwa faktora czy mojego?
justaa889

Re: Klient nie płaci

Post autor: justaa889 »

Ja doskonale wiem, jakie to ma przełożenie, ale prawda jest też taka, że jednak to jest dość trudne, ściągnięcie tylu produktów. Kolejna sprawa, że tak naprawdę ja mam problem z tym i firma nie ma jak działać. Dlatego sprawdzam faktoring pełny , bo mi się wydaje, że bez tego nie uda mi się nic szczególnego. Dajcie namiar proszę, jak sobie z tym radzicie, co ogólnie was interesuje.
Radeks

Re: Klient nie płaci

Post autor: Radeks »

Jeżeli potrzebujecie skutecznej windykacji warto zwrócić się ze swoim problemem do aforti collections, myślę, że będą wstanie ci pomóc odzyskać swoje należności, z tego co słyszałam są bardzo skuteczni :)
ODPOWIEDZ