Strona 1 z 1

Jaka agencja eventowa?

: 02 lip 2020, 4:56
autor: Lucjana
Cześć :) Szef poprosił mnie o znalezienie sprawdzonej agencji eventowej, która podjęłaby się zorganizowania konferencji biznesowej dla naszej firmy. Możecie mi kogoś polecić? Byłabym wdzięczna.

Re: Jaka agencja eventowa?

: 02 lip 2020, 7:32
autor: Tobiasz-92
Polecam skorzystać z usług red8events.pl. Dbają o każdy szczegół przy planowaniu przedsięwzięcia, ale są przy tym bardzo kreatywni. Mają własny wielkopowierzchniowy magazyn i flotę samochodów dostawczych. To profesjonaliści, więc warto zwrócić się do nich po pomoc.

https://stacktips.pl/pozycjonowanie-co-to-za-zabieg-i-jakie-przynosi-korzysci/

Re: Jaka agencja eventowa?

: 23 wrz 2020, 16:26
autor: cameron
Ja mialam okazje wspolpracowac z http://erzecznikmarki.pl/ w kwestii budowania wizerunku marki i naprawde odwalili kawal dobrej roboty! dzieki nim udalo nam sie szybko dotrzec do klientow i przekonac ich do wiarygodnosci naszej firmy mimo, ze na rynku dopiero co sie pojawilismy :) Fantastyczna sprawa!

Re: Jaka agencja eventowa?

: 09 lis 2020, 15:08
autor: włodi
Eventy organizujemy sami, a catering z obsługą kelnerską zamawiamy z http://www.cateringblue.pl/. Po kosztach, ale profesjonalnie ;)

Re: Jaka agencja eventowa?

: 20 lis 2020, 22:14
autor: kękę
Zobacz na ich ofertę https://naskrajnej.pl/catering-zabki/ - jedna z lepszych polskich kuchni, jaką miałam okazje smakować w ostatnim czasie. Wspieranie lokalnych restauracji to ich być albo nie być w dobie pandemii, więc każda impreza czy obiady np. dla seniora u nich warto