Malowanie linii na magazynie

Rozmowy o gospodarce, ekonomii i sytuacji politycznej. Masz uwagi, którymi chciałbyś się podzielić w innymi? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 104
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Malowanie linii na magazynie

Post autor: Marko33 »

Najważniejsze to być świadomym tego, że jeśli nie dopełnicie tego obowiązku, to mogą spotkać Was przykre konsekwencje. W http://malowanielinii.com/ macie dostęp do ciekawych rozwiązań związanych z malowaniem linii. Pomyślcie nad tym dobrze.

Awatar użytkownika
Placha
Posty: 74
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Placha »

Pomagają na pewno organizacyjnie, wyznaczają trasy wózków widłowych, a co najważniejsze też są wymagane jeżeli chodzi o kwestie BHP. Ważna rzecz, nie możecie tego pominąć. W magazynie jest wiele rzeczy, bez których się na pewno nie obejdziecie. Na pewno takimi są też wózki widłowe. Ja mam już akurat sprawdzone, nic się z moimi złego nie dzieje. Postawiłam na firmę Gizo i jestem bardzo z tego powodu zadowolona.

Awatar użytkownika
niema
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: niema »

To ważne, bo może Wam sanepid czy inna kontrola tego nie przepuścić. Co innego, wiecie pompy hydroforowe albo inne takie, a co innego bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających. Mimo wszystko należy się zawsze starać o to właśnie. Bo to oni pracują na wasz sukces i na was, także na pewno to jest ważne.

głowica heimeier

Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Aldonis »

Ważna na pewno kwestia, bezpieczeństwo przede wszystkim, a tu odpowiednie oznakowanie, także i poziome, jest bardzo ważne. Warto tu na pewno pomyśleć też i o wózkach widłowych, taki sprzęt jest obowiązkowy w każdym magazynie, hali produkcyjnej i także w wielu innych firmach. Ja przekonałam się do wózków widłowych z dyszlem, może i też takie u was najlepiej się sprawdzą. Tu na stronie https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/w ... -wiedziec/ będziecie mogli wynająć te w dobrej cenie, także i inne wózki.

Czerń

Re: Malowanie linii na magazynie

Post autor: Czerń »

Moim zdaniem, bardzo dobrą firmą, związaną z branżą drogową, jest ten sklep internetowy: http://DROGOWE.COM.PL. Jeśli potrzebujecie pachołków, taśm ostrzegawczych lub ograniczników to warto zaznajomić się z ich ofertą. Mają naprawdę całą masę produktów w bardzo dobrej cenie.

ODPOWIEDZ