Co lubicie robić w czasie wolnym?

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Monto

Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Monto »

Postanowiłam, że założę taki wątek, w którym każdy z nas będzie mógł podzielić się swoim hobby, tym co go pochłania poza pracą, szkołą. Tym, co lubi robić w wolnym czasie - chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że większość z nas cierpi raczej na niedoczas, niż nadmiar czasu wolnego, ale jestem też za tym, żeby każdy znalazł chociaż chwilę dla siebie, żeby zresetować głowę. Ja pokochałam jazdę konno i właśnie to jest to, co lubię robić. Akurat kupuję kantar i powiem szczerze, że nawet to sprawia mi sporą frajdę :)

Ninunes

Re: Co lubicie robić w czasie wolnym?

Post autor: Ninunes »

Eksperymentuje z kawa i drinkami (uwielbiam tworzyc cos autorskiego z mysla, ze na kolejnej imprezie to zachwyci znajomych), pisze krotkie powiesci fantasy, nie stronie tez od gatunku horroru, zajmuje sie tlumaczeniem tekstow i udzielam korepetycji z angielskiego. Poza tym ucze sie jezykow, spiewam, mam w planach zaczac streamy z gier po polsku/angielsku, ale jednak dalej brakuje mi tej pewnosci siebie. No i od pazdziernika bede kontynuowac studia (Filologia Angielska), jeszcze 2 lata i bede pania magister ;)

No i polecam poczytać sobie o tym co to jest packrafting - w ostatnim czasie totalnie się wciągnęłam. I mam nadzieję że latem uda mi się zaplanować kilka wypadów.
Obrazek

ODPOWIEDZ