Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Post autor: Karis »

Cześć!
Robiliście może kurs w OSK Pegaz z Poznania? Jeśli tak, to co sądzicie i przede wszystkim czy możecie mi ich polecić. Byłbym wdzięczny za wszystkie konkrety!
Awatar użytkownika
Norbert01
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:39

Re: Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Post autor: Norbert01 »

Jak najbardziej jestem za! Robiłem u nich kurs jakiś rok temu i poszło świetnie. Oba egzaminy zdane za pierwszym podejściem, do tego niezła cena kursu i jednocześnie profesjonalne wsparcie instruktorów oraz dokładne przygotowanie z każdego manewru, tak aby do egzaminu podejść z dużym spokojem.
Awatar użytkownika
ŁukaszMM
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:24

Re: Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Post autor: ŁukaszMM »

Podzielam opinię i uważam, że jak dobra szkoła to zdecydowanie OSK Pegaz! Przede wszystkim świetni specjaliści, jednocześnie dobra cena i rzetelne podejście do potrzeb każdego kursanta, bo ja na początku miałam trochę problemów jednak z instruktorem Łukaszem udało się wszystko stopniowo poprawiać i dzięki temu zdać egzamin prawa jazdy za pierwszym podejście.
Awatar użytkownika
Quba88
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:55

Re: Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Post autor: Quba88 »

Hmm będę musiał w takim razie sprawdzić, zobaczymy co z tego wyniknie i czy przede wszystkim będziesz zadowolony z efektów.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Re: Szkoła jazdy OSK Pegaz - opinie

Post autor: Karis »

Ogromne dzięki za wszystkie podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę w takim razie jak dokładnie kształtują się ceny za kurs oraz opinie większej ilości kursantów. Liczę, że będzie to już dobry start do tego aby zdać egzamin na prawo jazdy!

wildo
ODPOWIEDZ