Wygodny rower do miasta

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
flora-71
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 8:58

Wygodny rower do miasta

Post autor: flora-71 »

Hejka. Jak myślicie, gdzie znajdę naprawdę wygodne rowery miejskie w Warszawie? Co prawda mam na oku pewien sklep, którego oferta wydaje mi się najkorzystniejsza, ale chętnie się dowiem, czy wy też jesteście w stanie coś polecić. Na pewno przyda mi się pomoc w wyborze, czyli jednym słowem liczę na fachową obsługę :)
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: siri »

Wszystko dzisiaj będzie można kupować dzisiaj przez internet i także torba na laptopa dla nauczyciela to moje odkrycie. Zdecydowanie trzeba taką mieć, by móc zabierać laptopa do pracy, czy także z nim podróżować. Akcesoria tego typu są wręcz dzisiaj niezbędne.
dash44.pl Kraków
Amełia

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: Amełia »

flora-71 pisze: ↑04 mar 2021, 13:53 Hejka. Jak myślicie, gdzie znajdę naprawdę wygodne rowery miejskie w Warszawie? Co prawda mam na oku pewien sklep, którego oferta wydaje mi się najkorzystniejsza, ale chętnie się dowiem, czy wy też jesteście w stanie coś polecić. Na pewno przyda mi się pomoc w wyborze, czyli jednym słowem liczę na fachową obsługę :)
A te wenturilo czy kokoś tam mu było albo hulajnogi elektryczne? Czy chcesz dla siebie? Bo właściwie to bym polecała ten internet. Wygodniej szybciej często taniej. No tylko nie zawsze to sam jak się kuje na miejscu w sklepie. No nic ja polecę ci sklep rowerowy https://studiosport.info/ i tam kupisz sobie rower przez Internet no chyba że chce Ci się jechać do Przasnysza
Tygrasów

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: Tygrasów »

Ja nie jestem jakimś wielkim fanem rowerów, dlatego go nie mam, ale to też nie oznacza, że na nim nie jeżdżę. Jak mam chęć to wypożyczam rower z https://wygodnyrower.pl/uslugi/wypozycz ... -warszawa/ i jestem bardzo zadowolony z tej formy. Tanio i niezawodnie, kilkadziesiąt rowerów do wyboru :)
ewaź

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: ewaź »

Udało się już zakupić rower? Jestem ciekawa wyboru :D. Nie wiem, w jakim mieście mieszkasz i jak tam wygląda infrastruktura, ale ja poruszam się rowerem MTB, który też super się sprawdza w terenie. Tak się wkręciłam w jazdę rowerem, że zainwestowałam nawet licznik rowerowy, by śledzić swoje postępy :). Fajna zajawka, szczególnie w tych czasach, kiedy mobilność na długo była ograniczona.
Mick85

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: Mick85 »

Myślę, że najwygodniej zawsze na elektryku, bo jazda nim nie jest tak męcząca. Skoro już mowa o elektrykach, to na pewno warto zwrócić uwagę na firmę Ecoride, która może się pochwalić dobrą, skandynawską jakością. Pod adresem: https://pl.ecoride.com/ jest ich pełna oferta i można też zapoznać się z informacjami o producencie.
eryyk

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: eryyk »

Widziałem niedawno, że coraz więcej osób zachwala sobie rowerek z bocznymi kółkami dla 2 latka od tego konkretnego producenta. Ich oferta obejmuje solidnie wykonane rowery, które są dostępne w przystępnych cenach, co z pewnością przyciąga uwagę rodziców poszukujących odpowiedniego pojazdu dla swoich dzieci.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Wygodny rower do miasta

Post autor: tencza »

Jeśli szukasz roweru dla swojego dziecka, który będzie bezpieczny i komfortowy podczas jazdy, warto zwrócić uwagę na miejski rower z przerzutkami. Myślę że Twój syn będzie zadowolony z takiego modelu i chętnie będzie na nim jeździł :) Daj znać, co uważasz o tym pomyśle.
ODPOWIEDZ