Zamawianie książek online

Jakie jest Twoje hobby? Co robisz po pracy? Co sprawia Ci przyjemność? Dołącz do społeczności ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania!
Awatar użytkownika
bożimir_94
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 3:43

Zamawianie książek online

Post autor: bożimir_94 »

Cześć. Kto z was zamawia książki przez internet? W jakich sklepach zwykle robicie zakupy? Niekoniecznie muszą to być nowe wydania, sam od czasu do czasu zaglądam do antykwariatów.

umarex cp sport
Awatar użytkownika
Serwacy_94
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 3:19

Re: Zamawianie książek online

Post autor: Serwacy_94 »

Skoro już o antykwariatach mowa, to polecam literacki24.pl. Mają masę książek, podręczników czy chociażby komiksów do wyboru. Stan bardzo dobry, a cena niska, więc kieszeń nie ucierpi, a można zrobić porządne zakupy ;)
fabuś

Re: Zamawianie książek online

Post autor: fabuś »

u mnie w tym temacie najlepiej sprawdza się ta księgarnia internetowa - mają naprawdę wiele różnych gatunków książek, mnóstwo nowinek, a przede wszystkim są korzystne cenowo więc warto zaglądać :)
luśka

Re: Zamawianie książek online

Post autor: luśka »

Serwacy_94 pisze: ↑30 wrz 2020, 23:41 Skoro już o antykwariatach mowa, to polecam literacki24.pl. Mają masę książek, podręczników czy chociażby komiksów do wyboru. Stan bardzo dobry, a cena niska, więc kieszeń nie ucierpi, a można zrobić porządne zakupy ;)
też tam zamawiałam książki, teraz już mam inne miejsce, też fajne
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Zamawianie książek online

Post autor: spina »

bożimir_94 pisze: ↑05 wrz 2020, 21:04 Cześć. Kto z was zamawia książki przez internet? W jakich sklepach zwykle robicie zakupy?
Ja zwykle tu https://www.smyk.com/promocje/ksiazki-m ... egory=0201 kupuję książki bo są mega fajne promocje i można naprawdę fajne dzieła za grosze kupić. A teraz zamawianie przez internet jest najwygodniejsze i bezpieczne
ODPOWIEDZ