Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: padolek »

W jaki sposób radzicie sobie z przeziębieniem? Macie jakieś skuteczne środki, które szybko działają i przynoszą ulgę?
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: martucha »

a próbowałaś https://pelafenlek.pl/ ? U mnie bardzo pomaga, sprawdzone kilkakrotnie :) a często bywałam przeziębiona i szukałam czegoś skutecznego
Awatar użytkownika
kabasabas213
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:33

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: kabasabas213 »

Leżę w łóżku dopóki nie wyzdrowieje


________________________
przeprowadzki Warszawa tanio
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: Marek22 »

ja staram się zapobiegać poprzez dezynfekcja i zainwestowałam w klamki z powłoką antybakteryjną https://fam-to.pl/ z jonami srebra. Pozwalają zmniejszyć namnażanie się drobnoustrojów zanim klamkę wyczyścimy. Naprawdę skuteczny sposób na zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa. Nie od dziś wiadomo że na klamce zostaje zarazków najwięcej.
moniś

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: moniś »

Taka jest prawda, że trzeba aktualnie uważać. Dlatego jak posiadamy firmę najlepiej ją wyposażyć przykładowo w takie urządzenia, jak lampa bakteriobójcza uv . W ten sposób pozbędziemy się z naszych wnętrz wszelkich bakterii itp.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:17

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: Lidia »

Ja zawsze przed sezonem grypowym dbam o to aby pomieszczenia w moim domu zostały zdezynfekowane. U mnie zajmuje się tym firma AirOzone, która dezynfekcją zamgławianiem usuwa różne bakterie, wirusy, grzyby itp. Jest nam dzięki temu dużo łatwiej uniknąć przeziębień.
łobuz

Re: Jak radzicie sobie z przeziębieniem?

Post autor: łobuz »

ja to przy przeziebieniu zawsze mam problem z bólem gardła, jakis czas temu kupilem w aptece Septogard, w sumie tak z ciekawosci bo mi farmaceutka polecila, kilka zastosowan i bylo po problemie, a najwiekszym plusem jest jego szybkie dzialanie, psikam , chwila mija i ugla ogromna!
ODPOWIEDZ