rozwój dziecka

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Adaś25

rozwój dziecka

Post autor: Adaś25 »

Hej, może ktoś z Was powie mi jak wygląda rozwój dziecka? Zastanawiam się gdzie na takie tematy mogę poczytać ale nie za bardzo orientuje się w tej kwestii. Wiem, że w internecie znajdują się artykuły, które przedstawiają to jak wygląda rozwój dziecka ale i tak nie wiem, z której strony warto czytać takie informacje. Co możecie mi powiedzieć w tej kwestii? Uważacie, że warto czytać na tego typu tematy czy raczej nie ma to sensu? Przydają się w życiu tego typu informacje?
Jorikor

Re: rozwój dziecka

Post autor: Jorikor »

Szukałem dobrych sklepów z najszerszym asortymentem artykułów gospodarstwa domowego. Zdałem sobie sprawę, że nie ma zbyt wielu takich rzeczy, ale słyszałem wiele o tej stronie https://bee-shop.pl/. Możliwe, że tam będziesz w stanie znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. To może być dość trudne i dobrze rozumiem tych, którzy spędzają dużo czasu na takich poszukiwaniach. Tutaj znajdziecie praktycznie wszystko to co będzie Wam potrzebne na samym starcie. Kupując w tym sklepie mamy pewność, że wszystko kupujemy bardzo dobrej jakości i na pewno posłuży nam to przez wiele lat.
Kromak

Re: rozwój dziecka

Post autor: Kromak »

Które sklepy możecie polecić, które posiadają w ofercie zapięcia plastikowe i inne produkty z tej branży kaletniczej?Jakiś czas temu znalazłam firmę Polimer. Czy zamawialiście u nich jakieś produkty? Mają w ofercie personalizowane taśmy - wysyłasz im wzór a oni go sublimują Jest to mniejsza firma i nawet sprawnie realizują zamówienia. Tylko musisz im odpowiednio przygotować wzór bo nie pasuje im po prostu od tak wysyłka jakiegoś pliku do nadruku. Przeczytajcie ten artykuł a na pewno da wam do myślenia. Pełno wskazówek na temat różnego rodzaju dodatków.
ODPOWIEDZ