Środki czystości

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tamka
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:30

Środki czystości

Post autor: Tamka »

Czy kupujecie środki czystości z Niemiec? Podobno są lepszej jakości, niż te, które są na naszym rynku. Zastanawiam się nad tym, czy kupować takie, czy jednak korzystać z promocji w marketach?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2019, 16:56

Re: Środki czystości

Post autor: Margot »

Kiedyś moja mama kupowała i faktycznie, miałam wrażenie, że intensywniej pachną, lepiej dopierają.
Ja z kolei ostatnio zastanawiam się nad kapsułkami do prania Surf - czy ktoś już je testował?
Widziałam ostatnio w super promocji w markecie i teraz żałuję, że nie kupiłam, żeby wypróbować.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Środki czystości

Post autor: Mirra »

A czy kojarzycie środki czystości marki Zielko? Jeśli jeszcze nie, to polecam się z nimi zapoznać na stronie https://ladniepachnie.pl/pl/producer/Zielko/92. Mają bardzo fajne zapachy, a stosunek ich ceny do jakości jest naprawdę ok ;)
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Środki czystości

Post autor: Marko33 »

Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. W końcu dzisiaj możecie podchodzić do tego tematu na wiele sposobów. Jak dla mnie, zawsze powinniscie decydować się na najbardziej sprawdzone metody sprzątania. Dzięki takim środkom jak https://ponpran.pl/ bedziecie w stanie uzyskać o wiele lepsze efekty jeśli chodzi o czystość. Sami się o tym przekonajcie. Będziecie pod wrażeniem!
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Środki czystości

Post autor: martucha »

ja zarowno sprzet jak i chemie kupuje na myjki.com bardzo fajny sklep, dobrze zaopatrzony, wybor jest duzy no i przede wszystkim fajne ceny :) ja to lubie tak jak mam wszystko w jednym miejscu i tutaj wlasnie tak jest, caly profesjonalny sprzet do sprzatania, co tylko kto zapragnie no i chemia, nic dodac nic ujac ;)
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Środki czystości

Post autor: olka »

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór środków czystości, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Natomiast jeśli chodzi o profesjonalne firmy sprzatające, to trzeba mieć na uwadze, że środki czystości i produkty też powinny takie być - to właśnie od nich zależy jakość oferowanych przez was usług. Ja od dłuższego czasu pracuję na Pro-formula. Ta marka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, tym bardziej że oferują przystępne ceny.
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Środki czystości

Post autor: hojdek »

Środki czystości kupujemy praktycznie wszędzie,gdyż patrzymy na cenę. Ale w naszym przypadku zależy nam także aby takie środki czystości były dobre ale nie tak bardzo żrące, gdyż sprzątamy łazienki przy basenach. Ostatnio zauważyłam, że zamontowali bardzo fajne suszarki basenowe. Zastanawiam się czy taka suszarka znalazłaby zastosowanie w domu? Bo jak przeglądałam ofertę takich suszarek choćby tutaj https://dotoalet.pl/suszarki-basenowe-c-364_221_383.html to nie są one tak drogie. A jak sprawdzają się jeśli chodzi o utrzymanie ich czystości?
ODPOWIEDZ