Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

O wszystkim i o niczym. Masz pytanie? Zapraszamy do dyskusji.
Kichuś

Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: Kichuś »

Ulubione książki romanse - jakie polecacie? do przeczytania na nudne jesienne wieczory? :ugeek:
Chetnie skorzystam z inspriacji
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: tencza »

Znajoma poleciła fajną stronkę z tanimi książkami :) Uwielbiam spędzać te zimne wieczory czytając ciekawe książki . Teraz zainteresowała mnie https://www.taniaksiazka.pl/piec-stawow ... 44147.html . Wygląda na bardzo ciekawą i taką głęboką książkę . Sam opis mnie przyciąga, sprawdźcie sami.
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: spina »

Czytam głownie poradniki i książki na temat zdrowego żywienia, widziałam tu https://zwierciadlo.pl/sklep/kategoria- ... zapowiedzi wiele ciekawych zapowiedzi ale zauważyłam też książkę "Koniec miłości. Jak przetrwać, żyć dalej i nie popełniać tych samych błędów" Lisy Letessier, może być ciekawa zwłaszcza dla tych którzy tak jak ja mają burzliwe związki za sobą
Mirosławcia

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: Mirosławcia »

Kichuś pisze: ↑21 lis 2020, 10:09 Ulubione książki romanse - jakie polecacie? do przeczytania na nudne jesienne wieczory? :ugeek:
Chetnie skorzystam z inspriacji
Ja właśnie skończyłam czytać książkę nową Kingi Litkowiec - takie przyjemne romanse mafijne, a teraz wieczorem siadam do lektury Alex Sand, nowy romans, ale że w tle sceny jakies dramatyczne to chętnie zerknę. Znalazłam na Legimi tu https://www.legimi.pl/ebook-nie-zapomni ... 97639.html bo płacę tam abonament 3 dychy za ebooki i czytam do woli.
Zrezygnowałam całkiem z papierowych książek, wolę nowocześnie :)
mirka

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: mirka »

Ciezko mi wybrac jedna ulubiona ksiazke, ale na pewno nie bedzie to romans a gatunek sci- fi :D szczegolnie lubie Lema :D czytaliscie jego pozycje? niesamowity pisarz, mam wrazenie, ze on potrafil przewidziec przyszlosc, dlatego nie dziwi mnie, ze do dzis tworcy inspiruja sie jego dzielami. Nawet niedawno bylam na koncercie w Wiedniu ktory organizowal instytut mickiewicza i tam wlasnie muzycy i choreografowie inspirowali sie postaciami z ksiazek Lema :)
matyldziaa

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: matyldziaa »

mirka pisze: ↑19 paź 2021, 16:52 Ciezko mi wybrac jedna ulubiona ksiazke, ale na pewno nie bedzie to romans a gatunek sci- fi :D szczegolnie lubie Lema :D czytaliscie jego pozycje? niesamowity pisarz, mam wrazenie, ze on potrafil przewidziec przyszlosc, dlatego nie dziwi mnie, ze do dzis tworcy inspiruja sie jego dzielami. Nawet niedawno bylam na koncercie w Wiedniu ktory organizowal instytut mickiewicza i tam wlasnie muzycy i choreografowie inspirowali sie postaciami z ksiazek Lema :)
To ja nawet nie wiedzialam, ze IAM taki event organizowal! gdzie o tym wyczytalas? jak sie dowiedzialas? uwielbiam Lema i jego tworczosc, naprawde tak jak mowisz mial leb nie od parady i niesamowite jest to jak wladal slowami. Daj koniecznie znac jak bylo na festiwalu :) ciekawa jestem tych wystepow!
mirka

Re: Ulubione książki romanse - jakie polecacie?

Post autor: mirka »

matyldziaa pisze: ↑20 paź 2021, 16:32
mirka pisze: ↑19 paź 2021, 16:52 Ciezko mi wybrac jedna ulubiona ksiazke, ale na pewno nie bedzie to romans a gatunek sci- fi :D szczegolnie lubie Lema :D czytaliscie jego pozycje? niesamowity pisarz, mam wrazenie, ze on potrafil przewidziec przyszlosc, dlatego nie dziwi mnie, ze do dzis tworcy inspiruja sie jego dzielami. Nawet niedawno bylam na koncercie w Wiedniu ktory organizowal instytut mickiewicza i tam wlasnie muzycy i choreografowie inspirowali sie postaciami z ksiazek Lema :)
To ja nawet nie wiedzialam, ze IAM taki event organizowal! gdzie o tym wyczytalas? jak sie dowiedzialas? uwielbiam Lema i jego tworczosc, naprawde tak jak mowisz mial leb nie od parady i niesamowite jest to jak wladal slowami. Daj koniecznie znac jak bylo na festiwalu :) ciekawa jestem tych wystepow!
noooo warto sobie poczytac na https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia - projekt wyszedl moim zdaniem fantastycznie, sama bylam pod wrazeniem jak ciekawy efekt dalo polaczenie muzyki i literatury :D
ODPOWIEDZ