Ćwiczenia dla zabieganych

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Beata1981
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 17:09

Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: Beata1981 »

Cześć! Od dłuższego czasu planuję wziąć się za jakieś ćwiczenia, ale wiecznie brak mi czasu. Myślicie, że mogłabym znaleźć jakiś trening dla osób zabieganych, który mimo wszystko da mi fajne efekty? Gdzie w Poznaniu polecacie zapisać się na takie ćwiczenia?
Awatar użytkownika
dilara1969
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:14

Re: Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: dilara1969 »

Polecam Ci poczytać na temat treningu EMS. Wymaga jedynie 20 minut raz w tygodniu, a wpływa nie tylko na poprawę kondycji i sylwetki, ale i na lepsze samopoczucie. Możesz się na niego zapisać do studia bodyfit20.pl. Świetne miejsce, sama się przekonasz!
jadźia

Re: Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: jadźia »

Jeśli brakuje ci czasu to proponuje zacząć trening domowy najlepiej z blazepod. Sama tak zrobiłam i już widzę rezultaty, trening z zestawem podów poprawił również moją koordynację. Zamiast iść na siłownię spróbuj tego, polecam.
nuś

Re: Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: nuś »

Zabiegany czy nie, obowiązki względem swojego organizmu jakieś masz, nie? A jeśli tak, to tutaj mięsień czworoboczny ćwiczenia mogą sie przydać, bo na pewno sporo siedzisz przed komputeem. A to nie przyczynia się do zdrowego życia i zdrowszego ciała. Pamiętaj o tym.
MAŁPISZON_pl

Re: Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Jeśli nie ma czasu, najlepiej ćwiczyć w domu. Drabinka gimnastyczna umożliwia ćwiczenia w zasięgu ręki.
mibią1989!

Re: Ćwiczenia dla zabieganych

Post autor: mibią1989! »

Ahh jak to miło usiąść wieczorem przy kołakowskiej na TV. Trening nie skomplikowany dość dynamiczny i efektywny. Kupiłam matę, bidon nowy strój jednak zapomniałam o najważniejszym. Drabinki! Cud na miarę XXI wieku, do Kołakowskiej dodaje swoje partie ćwiczeń na drabince. A czasami po prostu przy niej poleże i udaje że ćwicze :) Ja wybrałam drabinki firmy https://benchk.com/

grzybek reishi właściwości
ODPOWIEDZ