Pożyczki i kredyty

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Chociemir

Pożyczki i kredyty

Post autor: Chociemir »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was zdecydował się kiedykolwiek wziąć kredyt lub pożyczkę? Ciekawi mnie to, czy udało wam się znaleźć odpowiednią ofertę? Przydałoby mi się nieco dodatkowej gotówki, ale myślę, że potrzebny mi będzie doradca kredytowy w Ostrołęce. Sam na pewno nie będę w stanie znaleźć atrakcyjnej oferty. Też sądzicie, że lepiej skorzystać z pomocy specjalisty?

Violuś

Re: Pożyczki i kredyty

Post autor: Violuś »

Pożyczki i kredyty są dla ludzi ale należy z nich korzystać w sposób rozsądny. Pamiętajcie więc o swoich obowiązkach wynikających z zaciągniętego kredytu. Jednak pamiętajcie też o swoich prawach, w tym o prawie do zwrotu części prowizji bankowej w sytuacji wcześniejszej spłaty kredytu. Banki raczej nie ociągają się ze zwrotem tej prowizji , gorzej jeśli korzystaliście z usług pośredników. Zwrot opłaty pobranej przez pośrednika także wam się należy. Pośrednicy jednak niezbyt chętnie oddają zapłacone opłaty, warto więc w tedy skorzystać z pomocy Kancelarii Prawnej - Lextio - https://zwrotyprowizji.pl/ ,oni znani są ze swojej skuteczności w odzyskiwaniu należnych pieniędzy.

ODPOWIEDZ