Testery perfum?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
idzia_93
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 11:41

Testery perfum?

Post autor: idzia_93 »

Hej wam. Chciałam jakiś czas temu kupić sobie nowe perfumy, ale szczególną uwagę zwróciłam na testery damskie, bo są znacznie tańsze, a różnicą jest jedynie brak oryginalnego opakowania. Sądzicie, że warto je kupować? Słyszałam głosy, że to niekoniecznie ten sam zapach. Ponoć warto znaleźć zaufany sklep i tam kupować. Co myślicie?

alzheimer marihuana
olga31

Re: Testery perfum?

Post autor: olga31 »

Owszem, można kupować testery i faktycznie jest to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Niemniej jednak nabywając oryginalny flakonik dobrych perfum o standardowej pojemności też wcale się nie przepłaca, ponieważ markowy produkt dzięki trwałości zapachu wystarcza na długo. Ja np. w czerwcu zafundowałam sobie perfumy Chloe Nomade. Do zamówienia zachęciła mnie recenzja zamieszczona na blogu https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/chloe-nomade . Choć używam ich często, ponieważ pasują na każdą porę roku i każdą okazję, to jeszcze nie wyczerpałam całej zawartości buteleczki. Swoją drogą polecam tę kompozycję każdej z Was, zwłaszcza kobietom energicznym, śmiało idącym przez życie.
ODPOWIEDZ