Zaparcia - co z tym zrobić?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
miła

Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: miła »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?

nls co to jest

Awatar użytkownika
gagata

Re: Zaparcia - co z tym zrobić?

Post autor: gagata »

miła pisze:
19 cze 2021, 20:24
Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
Powinna pomóc xenna extra comfort , u mnie się doskonale sprawdziła na zaparcia, jest bez recepty, dostępna w tabletkach więc łatwo ją można zabrać nawet w podróż.

cannabis nasiona

aśka

Post autor: aśka »

Tak, takie środki mogą pomóc ale bardzo ważna jest też zmiana nawyków żywieniowych i prawidłowa flora jelitowa. Miałam zaparcia przy hemoroidach i to mi pomogło. Ale brałam też w tym czasie probiotyk proktologiczny proctolact, którego zadaniem jest wspomaganie leczenia stanów zapalnych odbytnicy i odbytu oraz profilaktyka kolejnych infekcji proktologicznych.

Elżbieta

Post autor: Elżbieta »

W moim przypadku na zaparcia super skuteczne okazały się być czopki musujące evagu. Największym ich plusem jest to, że nie uzależniają tylko pomagają regulować wypróżnianie. Są bezpieczne i naturalne. Działają już do 15 minut po aplikacji. ... Żaden inny środek nie pomógł mi tak szybko i trwale

Mażena

Post autor: Mażena »

Elżbieta pisze:
30 paź 2021, 18:26
W moim przypadku na zaparcia super skuteczne okazały się być czopki musujące evagu. Największym ich plusem jest to, że nie uzależniają tylko pomagają regulować wypróżnianie. Są bezpieczne i naturalne. Działają już do 15 minut po aplikacji. ... Żaden inny środek nie pomógł mi tak szybko i trwale
Czopki sa rewelacyjne. Przekonałam się o ich skuteczności gdy dopadły mnie zaparcia. Byłam wtedy w ciąży i nie chciałam niczym się faszerować. Czopki są bezpieczne i naturalne. Pomogły szybko

ODPOWIEDZ