Lekki wózek Anex Air - x

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: Marko33 »

Jeśli szukacie lekkiego wózka miejskiego, to podpowiem Wam, że na pewno warto sprawdzić model Anex Air-x. Wiele osób bardzo go chwali za praktyczność. W https://umalucha.pl/produkt/wozek-spacerowy-anex-air-x sami możecie przekonać sie o tym, jak mało miejsca zajmuje po złożeniu!
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: parada »

spacerówki szukam
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: spina »

Ja mam doskonałą spacerówkę, kupiłam x-landera x-fly na wyjazd ale używam jej teraz na co dzień bo jest bardzo lekka, wygodna bo ma dobrą amortyzację i składa się w małą paczkę więc nawet w małym samochodzie nie zajmuje całego bagażnika

karabinek tavor
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: spekulant »

Ja niestety jeszcze nie znam tego wózka, ale to może dlatego, że dopiero zaczynam się rozglądać za takimi lekkimi wózkami. Jednak muszę powiedzieć, że zerkałem również na ranking wózków spacerowych https://najlepszy-ranking.pl/spacerowki/ i jest kilka modeli, które moim zdaniem świetnie się sprawdzą. Myślę, że w ciągu kilku dni podejmiemy decyzję.
Awatar użytkownika
noifajnie
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2019, 23:44

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: noifajnie »

Nie znam tego modelu, swojemu szkrabowi kupiliśmy wózek 2 w 1 camini frontera. W zależności od potrzeb może być gondolą lub spacerówką. Dobra cena, dobra jakość, będzie nam służył jeszcze przy drugim dziecku które jest już w drodze.
kasjana

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: kasjana »

a ja postawiłam na nowość od Cavoe - wózek OSIS :) W podstawie sprzedawany w wersji spacerowej ale można też dokupić gondolę - tradycyjną lub miękką. Super lekki, zwrotny, składa się razem z siedziskiem i to bez względu na to czy zamontowane jest przodem czy tyłem do kierunku jazdy :)
ANteńska

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: ANteńska »

Fajne wózki mają też tutaj - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... ofunkcyjne Moim zdaniem wózek wielofunkcyjny to najlepszy wybór dla maluszka. Takie wózki to od razu fotelik do samochodu i do sklepu można iść jako nosidełko. To po prostu wygoda.

brzeszcze wyniki wyborów
kańka

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: kańka »

Zgadzam się, tam też się zaopatrywałam ale wózek zamowiłam bezpośrednio od x-landera, tak było mi o wiele wygodniej no i mogłam o wszystko wypytać na livechacie dzięki czemu miałam info z pierwszej ręki
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Lekki wózek Anex Air - x

Post autor: Despi465 »

Moim zdaniem warto zdecydować się na Cavoe Osis. Jest leciutki i solidny, a przy tym posłuży do końca wózkowania. Zaskoczeniem jest nie tylko jakość wózka, ale też jego dobra cena przy bogatym wyposażeniu. Sama się na niego zdecydowałam, więc z czystym sumieniem mogę go polecić.
ODPOWIEDZ