Masaże różnych części ciała

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Augustyn
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 9:00

Masaże różnych części ciała

Post autor: Augustyn »

Witam wszystkich.
Mam zamiar w jakimś najbliższym czasie zapisać się na masaż kręgosłupa. Czuję, że jest mi potrzebny, bo od dawna zmagam się z bólami. Co sądzicie o wybraniu się w związku z tym do Akademii Ruchu w Warszawie? Polecacie ten gabinet?
Awatar użytkownika
fatima1967
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 6:47

Re: Masaże różnych części ciała

Post autor: fatima1967 »

Mnie bardzo podoba się to, że Akademia Ruchu oferuje także masaże lecznicze dla dzieci. Ja polecam ten gabinet bez wahania. Od razu, kiedy się tam zjawiłam, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i miałam rację.
Marcelina Głośna

Re: Masaże różnych części ciała

Post autor: Marcelina Głośna »

W masażu stóp pomogą specjalne wkładki ortopedyczne dla dorosłych, które można kupić na stronie https://medyczny.store/70-wkladki-ortopedyczne. Dzięki swoim kształtom i dobrej jakości materiałów, masują stopę, co wpływa korzystnie na nasze całe nogi. Można także pokusić się o inne wkładki lecznicze, bądź żelowe do obuwia.
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Masaże różnych części ciała

Post autor: martucha »

a wiesz, ze jest cos takiego jak fotel z masażem ?? sama jestem w szoku, bo jakis czas temu dopiero znalazlam :) pracuje fizycznie bardzo ciezko, kregoslup zaczyna sie odzywac , wiem ze jest przeciazony i zastanawialam sie , co moge zrobic, zeby choc troche poprawic sobie komfort funkcjonowania na codzien i zadbac o pozbycie sie napiecia, kupno takiego fotela to bardzo fajna sprawa

jak zrobić drzwi do zagrody w minecraft
zóza

Re: Masaże różnych części ciała

Post autor: zóza »

fotelu z masażem nie mam ale mam urządzenie ręczne do masażu Medivon Gun Pro X Również się sprawdza. Jestem z niego bardzo zadowolona Mam 6 różnych końcówek. Więc jak to mówią dla każdego coś miłego. Każda końcówka daje inne odczucia. Jak wpadają do Nas znajomi to chcą się chociaż przez chwilę pomasować.
ODPOWIEDZ