Pielęgnacja twarzy

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Pielęgnacja twarzy

Post autor: tencza »

Moja znajoma chciała ostatnio znaleźć coś ciekawego w poruszanej kwestii. Poleciłam jej to studio urody https://villaurody.pl ponieważ moja mama robiła tam makijaż permanentny i była wniebowzięta :).
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: martucha »

ja tez postanowilam zadbac bardziej o pielegnacje twarzy, skusilam sie na zakup szczoteczki sonicznej demrofuture, widzialam w sklepie i sobie pomyslalam... aaa sprobuje:D wczesniej mylam twarz normalnie, nie uzywalam do tego nic, teraz widze, ze to byl blad,skora wyglada duzo lepiej, jest gladziutka
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Marek22 »

Ja polecam od czasu do czasu wybrac się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej , takie zabiegi sprawiają że skóra jest zregenerowana , odświeżona , ja np ostatnio byłam w Esticlinic na usuwanie zmian skórnych Lubliniec Oni mają profesjonalny sprzęt, elastyczne terminy, także bardzo jestem zadowolona i z obsługi klienta i z efektów. Warto zrobic coś dla siebie
Ćemkkka

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Ćemkkka »

A czy ktoś z Was zmaga się z egzemą? Tutaj https://lekarzebezkolejki.pl//blog/egze ... edzi/w-601 czytam na jej temat. Podejrzewam, że córka może to mieć. Lekarz dermatolog nie stawia póki co diagnozy, ale skóra coraz mocniej jej się łuszczy i swędzi strasznie... Czy to w ogóle da się wyleczyć?
Awatar użytkownika
kamka03
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:56

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: kamka03 »

Miałam problem ze znalezieniem odpowiednich kosmetyków do twarzy, bo mam bardzo delikatną i suchą skórę. Po wypróbowaniu kilkunastu produktów zdecydowałam się na kremy CC od Eveline https://eveline.pl/makijaz/twarz/kremy-bb-cc . Nareszcie mogę zapomnieć o niedoskonałościach i mam nawilżoną skórę przez długi czas. Polecam te kremy, bo naprawdę działają.
Łucja

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Łucja »

Mam egzemę. Leczenie jest długie. Postawa to dobry lekarz i odpowiednio dobrane leczenie. Mnie lekarka zaleciła stosowanie odpowiednich emolientów do skóry. Musiałam zrezygnować ze zwykłych balsamów czy kremów. Do mycia twarzy i ciała stosuje pieniący się żel z exomega control. W moim przypadku jest bardzo skuteczny. Skóra po umyciu jest nawilżona i gładka. Znikają podrażnienia i swędzenie
aleksandraberbeć

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: aleksandraberbeć »

Słuchajcie, ja od niedawna zaczęłam stosować naturalne kosmetyki zarówno do skóry twarzy, włosów, jak i całego ciała. Bardzo chwalę sobie te produkty z marki Sylveco. Bardzo fajny, delikatny i naturalny skład bez zbędnych wypełniaczy. Zakupy robię zazwyczaj na stronie internetowej sklepu Ekolada, polecam!

rhodiola działanie
Mażena

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Mażena »

Łucja pisze: ↑23 kwie 2021, 12:15 Mam egzemę. Leczenie jest długie. Postawa to dobry lekarz i odpowiednio dobrane leczenie. Mnie lekarka zaleciła stosowanie odpowiednich emolientów do skóry. Musiałam zrezygnować ze zwykłych balsamów czy kremów. Do mycia twarzy i ciała stosuje pieniący się żel z exomega control. W moim przypadku jest bardzo skuteczny. Skóra po umyciu jest nawilżona i gładka. Znikają podrażnienia i swędzenie
Również używam tych emolientów. Ja do kąpieli bardzo lubię kojący płyn. Rzeczywiście doskonale i natychmiast nawilża skórę i zmniejsza to okropne swędzenie i napięcie skóry.
ODPOWIEDZ