Rehabilitacja kręgosłupa

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Klaudiusz1999
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:06

Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: Klaudiusz1999 »

Do jakiego warszawskiego ośrodka polecacie zapisać się na rehabilitację? Myślałem o Akademii Ruchu, bo sporo dobrego o nich słyszałem. Wy też sądzicie, że to w porządku placówka?
Awatar użytkownika
hieronim72
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 5:48

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: hieronim72 »

Powiem tak, leczyłem się u wielu fizjoterapeutów, ale dopiero rehabilitacja kręgosłupa w Akademii Ruchu przyniosła oczekiwane efekty. Polecam każdemu, kto walczy z bólem kręgosłupa, bo tamtejsi specjaliści fantastyczni i naprawdę znają się na swojej pracy.
Rafałek

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: Rafałek »

Mogę polecić w Krakowie. Może komuś pomoże mój namiar: https://www.rehabilitacje.org/. Miałem problemy z kręgosłupem od siedzenia cały dzień za kółkiem. Zajęcia i ćwiczenia mi bardzo pomogły. Mam nadwyrężony kręgosłup i musze o niego dbać. Dobrze że jest gdzie dostać fachową pomoc, bo bole czasami są nie do zniesienia a nie chcę się cały czas faszerować lekami.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: nadia »

Najważniejsze jest to, aby trafić na fachowców, którzy naprawdę będą w stanie nam pomóc a nie zaszkodzic. W Krakowie świetne opinie ma ten ośrodek http://rehapro.com.pl i sama też miałam okazję go sprawdzić, kiedy uporczywie dokuczał mi ból kręgosłupa.
margarittuś

Re: Rehabilitacja kręgosłupa

Post autor: margarittuś »

Z tego co mi wiadomo w Warszawie w Centrum Medycznym Gamma możecie znaleźć świetnych specjalistów od kręgosłupów, którzy nawet specjalizują się w chirurgii oraz neurochirurgii. Dlatego ja na twoim miejscu postawiłabym właśnie nad nich, bo tutaj masz pewność że zostanie udzielona wam naprawdę profesjonalna pomoc medyczna. Co fajne na wizytę możecie umówić się drogą online.

one hitter
ODPOWIEDZ