Skuteczna psychoterapia

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Kama_95
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 4:39

Skuteczna psychoterapia

Post autor: Kama_95 »

Witajcie kochani. Planuję zapisać się na psychoterapię, ale zależy mi na tym, żeby wybrać jak najlepszego specjalistę. Co sądzicie o terapeutach z poradniasalomon.pl? Są skuteczni?
Awatar użytkownika
letycja72
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:38

Re: Skuteczna psychoterapia

Post autor: letycja72 »

Do Poradni Salomon chodziłam na sesje terapeutyczne dla rodzin Łódź. Wszystkie spotkania były przeprowadzone na naprawdę wysokim poziomie, a nad skutecznością takiej terapii dosłownie mogłabym się rozpływać. Z całego serca polecam!
M4gd4

Re: Skuteczna psychoterapia

Post autor: M4gd4 »

Kama_95, a miałaś okazję korzystać z https://www.elpisonline.pl/? Ja tam znalazłam pomoc ze swoimi problemami. Tamtejszy psycholog przez internet udzielał mi konsultacji, w dogodnych dla mnie terminach. Wszystko odbywało się bardzo profesjonalnie i w zaciszu mojego pokoju. Nie musiałam ani dojeżdżać i tracić na to czas i pieniądze. Odpaliłam laptopa, zaparzyłam herbatę i połączyłam się z nim przez internet. Myślę, że również i Tobie taka forma by bardzo odpowiadała. Sama jestem zła na siebie, że zamiast w pandemii korzystać z tej platformy, to szukałam po mapach Googlowskich adresów gabinetów stacjonarnych i dzwoniłam, czy ktoś będzie łaskawy mnie przyjąć... A tak nie pytam nikogo, tylko loguję się, wybieram termin i mam. Polecam Ci serdecznie.
ODPOWIEDZ