Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Ubrania, sklepy, inspiracje. Podziel się swoimi pomysłami.
Awatar użytkownika
Waleria1998
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 0:34

Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: Waleria1998 »

W jakich sklepach internetowych polecacie zamawiać skórzane torebki? Polecicie mi jakichś sprawdzonych sprzedawców? Byłabym wdzięczna :)

taryfa perfekcyjna w plusie
Awatar użytkownika
Zelislawa
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 0:09

Re: Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: Zelislawa »

Moim absolutnym faworytem jest januszkotlarz.pl. Mam już kilka torebek z ich kolekcji, ale ciągle mi mało. To świetnej jakości wyroby w naprawdę dobrych cenach. Pięknie uszyte, po prostu bomba :)
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: siri »

A wiecie może Gdzie kupić plecak sportowy w Szczecinie dla nastolatka? Szukałam stacjonarnie, ale mają bardzo mały wybór wzorów, a w internecie jest naprawdę od zatrzęsienia. Możecie coś polecić?
dash44.pl Kraków
Awatar użytkownika
Jutka
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:02

Re: Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: Jutka »

Dobrze wykonane,solidne i trwałe torebki oferuje marka ADAM BARON http://adam-baron.pl/
Są to produkty wykonane z naturalnej skóry bydlęcej,szyte ręcznie w polskiej manufakturze.Są stylowe,w tradycyjnych kolorach i niebanalnych wzorach.Marka znana jest na naszym rynku od ponad 25 lat,zyskała już grono fanów,którzy chętnie dzielą się na blogach modowych swoimi pozytywnymi wrażeniami z posiadania ich produktów.
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: siri »

Bez problemu w sieci uda się kupić plecaki damskie w Szczecinie.
dash44.pl Kraków
Żanetka

Re: Skórzane torebki - gdzie zamawiać?

Post autor: Żanetka »

Ogólnie jeśli lubi któraś z pań skórzane torebki to myślę że ich znalezienie nie będzie niczym trudnym. jak dla mnie bardzo fajnym wyborem są przede wszystkim torebki Monnari z https://bonafora.pl/Monnari i ja również mam teraz zamiar sobie taką torebkę kupić. Liczę na to, że już w następnym tygodniu znajdzie się ona u mnie w domu.
ODPOWIEDZ