fryzjer

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Oskar241241
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 9:20

fryzjer

Post autor: Oskar241241 »

Cześć, możecie mi powiedzieć czy każdy fryzjer bielsko jest warty uwagi? Nie wiem czym kierować się podczas wyboru salonu fryzjerskiego. A czy Wy chodzicie do fryzjerów?
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: fryzjer

Post autor: niema »

Myślę, że powinniście się wybrać do Pani Agnieszki z J'adore instytut https://jadoreinstytut.com/fryzjer/ . Ona doskonale pracuje z włosami, wie, czego potrzebują. Ja byłam u niej raz na koloryzacji, ale też i na regeneracji Kerastase i powiem Wam, że oba efekty WOW. Z pewnością na Karmelicką 45 do tej Pani wrócę. nie ma innej opcji.
półka

Re: fryzjer

Post autor: półka »

Jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspominał o https://wellmetime.com/usluga/fryzjer-z ... -warszawa/ To jeden z bardziej cenionych fryzjerów w Warszawie, który wedle życie klienta - dojeżdza do domu. Jak dla mnie, jest to świetne rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę.
Marekuś2144

Re: fryzjer

Post autor: Marekuś2144 »

Fryzjerzy teraz mają o wiele mniejsze zarobki, ponieważ ludzie nie chcą korzystać w czasie pandemii z takich usług.
____
haluksy leczenie
błoksa

Re: fryzjer

Post autor: błoksa »

jestem fryzjerką i to co dało się zaobserwować to spadek uczesań bo nie ma wesel, chociaz śluby ię pojawiają, niedługo sezon komunijny i już mam zapisy powoli, oprócz tego co pozostałe usługi bez zmian, strzyżenie, koloryzacja, rózne zabiegi, zatrudniłam niedawno nową dziewczynę do ekipy wiec musiałam dokupić pare nowych urządzeń, znów wybrąłm babyliss pro, mają najlepszy sprzęt
dżasta

Re: fryzjer

Post autor: dżasta »

Jeśli jesteście z Warszawy to mogę wam polecić Magię Blondu mają salon na Sarmackiej. Można się umówić do nich online przez ich stronę, prowadza też swój fb i insta i tam sobie podpatrzyłam jak wyglądają efekty ich metamorfoz :) byłam u Kingi blondynki i polecam tą pania
wróżka

Re: fryzjer

Post autor: wróżka »

dżasta pisze: ↑29 mar 2021, 11:54 Jeśli jesteście z Warszawy to mogę wam polecić Magię Blondu mają salon na Sarmackiej. Można się umówić do nich online przez ich stronę, prowadza też swój fb i insta i tam sobie podpatrzyłam jak wyglądają efekty ich metamorfoz :) byłam u Kingi blondynki i polecam tą pania
Właśnie przeglądam stronę i widzę, że mają tam w cenniku też paznokcie, brwi i rzęsy. Byłaś może? Polecasz?
luźkaa

Re: fryzjer

Post autor: luźkaa »

jestem fryzjerką, teraz mamy niezły młyn w pracy, dobrze, że niedawno zatrudniłam dodatkowa osobę i dokupiłam sprzęt, mam nową prostowicę Babyliss PRO Titanium, wybrałam model z czarną obudową. Bardzo szybko się nagrzewa, włosy są super gładkie po prostowaniu.
różka.38

Re: fryzjer

Post autor: różka.38 »

wróżka pisze: ↑30 mar 2021, 18:44
dżasta pisze: ↑29 mar 2021, 11:54 Jeśli jesteście z Warszawy to mogę wam polecić Magię Blondu mają salon na Sarmackiej. Można się umówić do nich online przez ich stronę, prowadza też swój fb i insta i tam sobie podpatrzyłam jak wyglądają efekty ich metamorfoz :) byłam u Kingi blondynki i polecam tą pania
Właśnie przeglądam stronę i widzę, że mają tam w cenniku też paznokcie, brwi i rzęsy. Byłaś może? Polecasz?
Ja chodzę regularnie na brwi i rzęsy do magii blondu, jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem polecam :-)
fifik

Re: fryzjer

Post autor: fifik »

Jeśli szukasz wysokiej jakości narzędzi fryzjerskich do swojego salonu fryzjerskiego, to warto sprawdzić ofertę na stronie fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fryzjerski_Sprzet_Lokowki-255.html. Mają tam szeroki wybór tego typu produktów w atrakcyjnych cenach. Może znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego salonu? Moja znajoma poleciła mi to miejsce, więc myślę, że warto się tam rozejrzeć.
ODPOWIEDZ