Naprawa silnika Wrocław

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Aaron92
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 19:49

Naprawa silnika Wrocław

Post autor: Aaron92 »

Witajcie. Z tego, co wiem, to niewiele firm podejmuje się działań takich jak naprawa silnika, ale udało mi się trafić w sieci na ofertę firmy pietka1.pl z Wrocławia. Wiem, że może mnie to trochę kosztować, ale może warto byłoby dać im szansę? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Oktawian
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 10:59

Re: Naprawa silnika Wrocław

Post autor: Oktawian »

To, co przyciąga klientów do Piętki to ich fachowe podejście, skuteczność i roczna gwarancja. Tak bym ich podsumował. Niestraszna im regeneracja głowicy czy naprawa silnika spalinowego. Zwyczajnie się na tym znają, dlatego zlecenia realizują na tak wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Naprawa silnika Wrocław

Post autor: Mirra »

A czy wiecie, że silnik w samochodzie może na przykład ulec przegrzaniu? Na stronie internetowej http://www.v40.pl/co-zrobic-gdy-przegrz ... mochodzie/ możecie sobie poczytać, jak się w takiej sytuacji zachować. Sądzę, że każdy kierowca powinien to wiedzieć :)
Łukaszzz

Re: Naprawa silnika Wrocław

Post autor: Łukaszzz »

Mirra pisze: ↑25 gru 2020, 9:15 A czy wiecie, że silnik w samochodzie może na przykład ulec przegrzaniu? Na stronie internetowej możecie sobie poczytać, jak się w takiej sytuacji zachować. Sądzę, że każdy kierowca powinien to wiedzieć :)
no właściwa temp silnika jest mega ważna, znaczenie ma tutaj też olej który wymieniamy. sam używam hyundai xteer, który jest syntetykiem, więc dobrze działa na temperature silnika, to i sam silnik zużywa mniej paliwa, także polecam bardzo!
ODPOWIEDZ