Regeneracja wtryskiwaczy

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 31
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:02

Regeneracja wtryskiwaczy

Post autor: Luiza »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy TurboSpec.pl. Zajmuje się ona profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy benzynowych i LPG, a także naprawą turbosprężarek.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Regeneracja wtryskiwaczy

Post autor: tencza »

Hej wszystkim :)

Co sądzicie o instalacji LPG w samochodach? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat instalacji BRC SQ32. Głównym elementem SEQUENT 32, który koordynuje i jest odpowiedzialny za prawidłową pracę instalacji gazowej, jest bez wątpienia nowa centrala gazowa SQ 32, która poprzez odpowiednie oprogramowanie oraz bezpośrednią współpracę z ECU samochodu, steruje procesem sekwencyjnego przełączania wtryskiwaczy gazowych.
Awatar użytkownika
Caso
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:11

Re: Regeneracja wtryskiwaczy

Post autor: Caso »

Dobre rozwiązanie, bo jeździ się tanio a wcale nie jest gorzej niż na Pb czy dieslu. Sama instalacja o ile dobrze założona i wystrojona to jedna z lepszych opcji moim zdaniem. Ja u siebie mam BRC SQ Alba, na troche innych wtryskach, ale też jestem zadowolony. Niedługo będzie prawie 100 tys.km bezproblemowej jazdy.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Regeneracja wtryskiwaczy

Post autor: Mirra »

A skoro już o regeneracji części samochodowych mowa, to czy przeprowadzaliście kiedyś regenerację wałów napędowych? Widziałam, że takie usługi świadczy na przykład firma https://cardansystempolska.pl/regenerac ... apedowych/. Jak sądzicie, warto z tego skorzystać? Czy mieliście kiedyś z tą firmą do czynienia?
ODPOWIEDZ