Dom dla seniorów Łódź

Znasz świetne strony, które warto polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Hasan_81
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 16:53

Dom dla seniorów Łódź

Post autor: Hasan_81 »

Polecilibyście mi najlepszy waszym zdaniem dom dla seniorów w Łodzi? Chyba najwięcej osób chwali dom opieki Familia. Słyszeliście może o tej placówce? Też uważacie, że jest w pełni godna zaufania?
Awatar użytkownika
anzelma1968
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 0:49

Re: Dom dla seniorów Łódź

Post autor: anzelma1968 »

To, co według mnie wyróżnia Familię spośród innych podobnych placówek to przede wszystkim rodzinna atmosfera, jaka tam panuje. W takich warunkach mieszkańcy czują się naprawdę dobrze, a i zapewniona jest im kompleksowa medyczna opieka. Polecam z całego serca.

galaxy note flash player
małwa

Re: Dom dla seniorów Łódź

Post autor: małwa »

Ogólnie ja jestem bardzo często w jednym z domów opieki, choć akurat nie w Łodzi i mogę powiedzieć, że tam tak naprawdę mocno dba się o osoby, które tam mieszkają. Są prowadzone zajęcia ruchowe, aktywizujące, jedzenie jest roznoszone do pokoi, ale też i holter ciśnieniowy lublin jest wykonywany podopiecznym od czasu do czasu. Także wszystko, jak się należy.
KrzysiekŚ

Re: Dom dla seniorów Łódź

Post autor: KrzysiekŚ »

Nie jestem z Łodzi, ale gdyby ktoś z Was szukał domu opieki w woj. mazowieckim, a konkretnie w Nowym Dworze Mazowieckim to wiem, że tam jest naprawdę dobra placówka dla seniorów - "Dom Rodzinny". Mają nawet oddział paliatywny. Dobra opieka w wieku senioralnym jest naprawdę ważna, tam ją zapewniają wzorcowo.
ODPOWIEDZ