Szkoła, może prywatna?

Znasz świetne strony, które warto polecić? Daj znać!
Miśka42

Szkoła, może prywatna?

Post autor: Miśka42 »

Coraz bardziej zastanawiam się nad prywatną szkołą podstawową dla mojego dziecka, trochę o tym czytałam i robiłam rozeznanie. Całkiem blisko (na Ochocie) znalazłam Te Vizje i bardzo poważnie biorę tą kandydaturę pod uwagę:) Ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tą szkołą? Generalnie z prywatnymi?
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Szkoła, może prywatna?

Post autor: Montemari »

Ja to od razu wiedziałam, że szkoła prywatna to idealny wybór dla mojego dziecka. Nie trzeba się niczym przejmować, dodatkowymi zajęciami z angielskiego, korepetycjami, czy też wożeniem dzieci na zajęcia sportowe - wszystko jest w ramach szkoły, a i właśnie w kontekście Te Vizji:)
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Szkoła, może prywatna?

Post autor: Elegancx »

Ze szkołą jak ze wszystkim, są i plusy i minusy takich wyborów. Dobrze się zastanówcie i może właśnie tak jak piszesz, poszukajcie opinii, to inni rodzice mogą najwięcej przecież powiedzieć o danej szkole. Wspomniana Te Vizja? Akurat z pierwszej ręki nie mam informacji, ale kogo znam i zapisał tu swoje dziecko to złego słowa nie mówi o tej szkole.
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Re: Szkoła, może prywatna?

Post autor: Placha »

Mieszkam w Warszawie na Ochocie już kilka lat i właśnie mam syna w Te Vizji. Wszystko jest tu super, nawet i zajęcia online jakoś tak sprawnie i przyjemnie przebiegają. Szkoła sprostała temu wyzwaniu jak interesowałby Cię akurat ten temat, a jest to dosyć ważne tak mi się zdaje. Złego słowa powiedzieć nie mogę.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Szkoła, może prywatna?

Post autor: Aldonis »

A i ja podziękuje za ten wątek, jestem w podobnej sytuacji, szukam szkoły dla mojej córki. Akurat już wiem, że to będzie prywatna szkoła, no ale jeszcze jaka to nie wiem. Z tego co piszecie to Te Vizja będzie dobrym pomysłem i na pewno wezmę ją pod uwagę jak będę robić dokładniejsze rozeznanie.
rórek

Re: Szkoła, może prywatna?

Post autor: rórek »

Jak wysyłasz dzieci do szkoły to polecam Ci sie zainteresowac stroną jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html Znajdziesz tutaj najkorzystniejsze oferty odnośnie podręczników na necie. Nie znajdziesz drugiej księgarni z takim wyborem wśród różnych wydawnictw.
ODPOWIEDZ