Całodobowy dom opieki?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
Przedpełk-76
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 15:20

Całodobowy dom opieki?

Post autor: Przedpełk-76 »

Witam!
Prawdopodobnie będę musiał oddać mojego tatę do domu opieki, bo jego stan zdrowia nie pozwala mu na samodzielne mieszkanie, a mnie niestety nie starcza czasu, żeby się nim zajmować. Na pewno niektórzy z was wiedzą, że to trudne, ale czasami nieuniknione. W każdym razie, czy znacie dom opieki Familia w Łodzi? Podzielicie się ze mną opiniami na jego temat?
Awatar użytkownika
Nina
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 10:25

Re: Całodobowy dom opieki?

Post autor: Nina »

Moim zdaniem Familia to świetna placówka opiekuńcza. Mieszkańcy mają tam zapewnionych wiele wygód, na przykład transport sanitarny czy posiłki dostarczane przez catering. Mało jest też domów, w których pracuje tak wysoko wykwalifikowana kadra opiekunów. Krótko mówiąc, polecam.
dggość

Re: Całodobowy dom opieki?

Post autor: dggość »

Nina pisze: ↑28 gru 2020, 8:31 Moim zdaniem Familia to świetna placówka opiekuńcza. Mieszkańcy mają tam zapewnionych wiele wygód, na przykład transport sanitarny czy posiłki dostarczane przez catering. Mało jest też domów, w których pracuje tak wysoko wykwalifikowana kadra opiekunów. Krótko mówiąc, polecam.
również polecam
HalinaKalŚ

Re: Całodobowy dom opieki?

Post autor: HalinaKalŚ »

Ja mogę polecić Wam dobry całodobowy dom opieki w Nowym Dworze Mazowieckim - "Dom Rodzinny". Konkretnie jest to zakład opiekuńczo-leczniczy, więc i bardzo schorowane osoby mogą tam przebywać. Mają również oddział paliatywny. Seniorzy i na NFZ i prywatnie mogą zostać tam umieszczeni. Opiekę będą mieli naprawdę dobrą.
ODPOWIEDZ