ile za prawnika?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Awatar użytkownika
luna51
Posty: 35
Rejestracja: 07 lip 2020, 20:23

ile za prawnika?

Post autor: luna51 »

Potrzebuję porady prawnej odnośnie podziału majątku. Wcześniej nie miałam okazji korzystać z usług prawnika i nie orientuję się w cenach takich usług. Możecie mi powiedzieć ile kosztuje prawnik, bo nie wiem na jaki wydatek się przygotować.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: ile za prawnika?

Post autor: Aldonis »

Na pewno to zalezy od tego czego będziecie potrzebować, jakiej pomocy prawnej. Najlepiej będzie po prostu się zapytać w konkretnej firmie. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od http://sterrn.pl Przydadzą się gdy będziecie chcieli uporać się z windykacją.
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: ile za prawnika?

Post autor: padolek »

Wszystko tak naprawde zalezy od kancelarii ktora wybierzesz i sprawy jaka cie dotyczy. Ja moge Ci polecic kontakt z mecenasem Weglowskim - bardzo kompetenty i przede wszystkim mega ludzki prawnik. No i to jak ma gadane i jak potrafi wykorzystac wszystkie mozliwe kruczki prawne jest niesamowite!!
rafał

Re: ile za prawnika?

Post autor: rafał »

To są widełki cenowe.. nie warto w ten sposób się kierować. ja polecam zerknąć na stronę lub bezpośrednio się skontaktować z Kancelarią Sobczak Maciejewską Zając, Według mnie kwestia prawa nie powinna zostawać w rękach laika.. bywają różne sprawy, a my nie o wszystkim zdajemy sobie sprawe.
kąsa

Re: ile za prawnika?

Post autor: kąsa »

Myślę, że warto szukać kogoś sprawdzonego, skutecznego i niezawodnego w danej dziedzinie prawa. Zerknij na https://cejrowski.pl/ , maja spore sukcesy w wielu dziedzinach prawa a przy tym można się dogadać co do ceny
braćka

Re: ile za prawnika?

Post autor: braćka »

Słyszałam jak bardzo zaangażowany i przygotowany do każdej sprawy jest mec. Cejrowski. Akurat chodziło tu u mnie o działania w postepowaniu przygotowawczym, karnym i później sprawie sądowej o dość poważne przestępstwo. Nie daje bezsensownych nadziei, robi co może by pomóc
Aśka22

Re: ile za prawnika?

Post autor: Aśka22 »

Porada prawna swoje kosztuje u tradycyjnego prawnika ale jeśli skorzystasz z oferty ekancelaria.tv to nie tylko dostaniesz konkretną odpowiedź ale także zapłacisz o wiele mniej niż w kancelarii. Firma ta specjalizuje się w poradach prawnych z każdego zakresu a dodatkowo prowadzi doradztwo podatkowe. Na pewno się nie zawiedziesz na ich usługach i nieraz skorzystasz w przyszłości.
ODPOWIEDZ