Zarządzanie flota samochodów w firmie

Rozmawiamy o pracy, karierze i wszystkim, co związane z życiem zawodowym.
Kołek

Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Kołek »

Zarządzanie flotą samochodów w firmie - macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat rozwiązań oraz systemów, które mogą przełożyć się jednocześnie na ograniczenie wydatków i kontroli w firmie transportowej? Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia w tym zakresie i przede wszystkim czy to opłacalne rozwiązanie wspierające biznes, pozdrawiam!
OlekEś

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: OlekEś »

No to tutaj może rzeczywiście pomóc system Flotman, który daje duże możliwości biznesowe i jednocześnie zachowania wysokiej efektywności pracy, szczególnie kiedy jednak macie na stanie sporą ilość samochodów oraz pracowników to bez dodatkowego wsparcia technicznego będzie to trudne.Mam nadzieję, że również się co do tego rozwiązania pozytywnie przekonacie :)
SebastianKeś

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: SebastianKeś »

OlekEś pisze: ↑08 cze 2021, 9:27 No to tutaj może rzeczywiście pomóc system Flotman, który daje duże możliwości biznesowe i jednocześnie zachowania wysokiej efektywności pracy, szczególnie kiedy jednak macie na stanie sporą ilość samochodów oraz pracowników to bez dodatkowego wsparcia technicznego będzie to trudne.Mam nadzieję, że również się co do tego rozwiązania pozytywnie przekonacie :)
Mam pozytywne zdanie na ten temat i uważam, że dużą firmę transportową czyli kiedy macie już ponad 5-6 samochodów ciężarowych to warto wykorzystać takie wsparcie które daje duże możliwości dla kontroli, efektywności pracy oraz poprawy wydatków bo jednak może generować duże wydatki co też negatywnie wpływa na zysk końcowy.

tapczan jednoosobowy z oparciem
Kołek

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Kołek »

OlekEś pisze: ↑08 cze 2021, 9:27 No to tutaj może rzeczywiście pomóc system Flotman, który daje duże możliwości biznesowe i jednocześnie zachowania wysokiej efektywności pracy, szczególnie kiedy jednak macie na stanie sporą ilość samochodów oraz pracowników to bez dodatkowego wsparcia technicznego będzie to trudne.Mam nadzieję, że również się co do tego rozwiązania pozytywnie przekonacie :)
No i to są konkretny! Dzięki Panowie za konkretne informacje i mam nadzieję, że też jeszcze wskazówki się pojawią. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie się również u nas odpowiednio sprawdzi.
KazimierzRoń

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: KazimierzRoń »

W przypadku skutecznego zarządzania flotą samochodów warto jak najbardziej postawić na wybór skutecznych rozwiązań, które jednak skutecznie wpłynął na podniesienie efektywności pracy oraz zarządzania dużą ilością samochodów, czy pracowników. My dlatego dla ułatwienia wykorzystujemy system flotman, który generuje codziennie automatyczne raporty z dużą dokładnością danych które pozwalają dopracować ewentualnie niektóre aspekty i tym samym obniżając sobie koszty ich utrzymania.
Figieł

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Figieł »

KazimierzRoń pisze: ↑28 cze 2021, 14:17 W przypadku skutecznego zarządzania flotą samochodów warto jak najbardziej postawić na wybór skutecznych rozwiązań, które jednak skutecznie wpłynął na podniesienie efektywności pracy oraz zarządzania dużą ilością samochodów, czy pracowników. My dlatego dla ułatwienia wykorzystujemy system flotman, który generuje codziennie automatyczne raporty z dużą dokładnością danych które pozwalają dopracować ewentualnie niektóre aspekty i tym samym obniżając sobie koszty ich utrzymania.
Interesujące, o takich możliwościach w systemie do monitoringu gps jeszcze nie słyszałem, ale skoro tak to naprawdę wygląda to chyba również się zdecydujemy (przynajmniej na przetestowanie).
GrzesiekZuł

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: GrzesiekZuł »

Jak nie chcesz poszerzać kadry pracowników, bo jednak ciężko trafić na kompetentnego specjalistę który wszystkiego dopilnuje, natomiast macie już sprawdzone osoby które po prostu potrzebują pomocy ze strony technologii to Flotman może realne korzyści przynieść i juz poprzednicy w większości je wypisali.
Sławomir

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Sławomir »

W przypadku mojej firmy korzystam z systemu system monitorowania pojazdów Safefleet i jestem bardzo zadowolony. Ich system pozwala mi na monitorowanie mojej floty w czasie bezpośrednim, prosto z biura. Moge sprawdzać stan pojazdów, kierowców oraz trase i wiele więcej.
ODPOWIEDZ