Kancelaria

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Kancelaria

Post autor: tencza »

Cześć

Ostatnio poszukiwałem kancelarii, która mogłaby mi pomóc w zakresie prawa cywilnego. Trafiłem na stronę : https://jrkancelaria.pl/ Okazało się, że oferują kompleksową pomoc prawną w praktycznie każdym zakresie. Mają oni grupę doświadczonych adwokatów, więc poprowadzą sprawnie każdą sprawę
Awatar użytkownika
luna51
Posty: 35
Rejestracja: 07 lip 2020, 20:23

Re: Kancelaria

Post autor: luna51 »

Moim zdaniem najlepsza kancelaria prawna znajduje się w Warszawie. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, farmaceutycznym oraz negocjacjami biznesowymi i prawnymi. Doświadczenie i sprawne prowadzenie sprawy zawsze kończy się sukcesem tej kancelarii i ich klientów :).
Awatar użytkownika
wass
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:34

Re: Kancelaria

Post autor: wass »

Dla mnie najlepsza kancelaria znajduje się w Szczecinie, adwokata Łukasza Węgłowskiego dokładnie. Żeby nie p. Łukasz była żona zabrałaby mi wszystko przy rozwodzie. Jak ja jestem kumplowi wdzięczny, że poradził mi wzięcie adwokata i ja go posłuchałem.
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Kancelaria

Post autor: manty »

Kancelarii tak naprawdę jest wiele, kwestia z czym jest problem. Jeśli chodzi o odszkodowanie to zdecydowanie polecam Eventum Odszkodowania, to kancelaria w Poznaniu. Dla mnie najskuteczniejsi i bardzo profesjonalni. Widać, że mają doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań, dla nich nie ma trudnych spraw. A ta moja, która dotyczyła odszkodowania za błąd medyczny zdecydowanie taka była.
ODPOWIEDZ