Konsultacje prawne

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Farid-61
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:00

Konsultacje prawne

Post autor: Farid-61 »

Witam. Korzystaliście kiedyś z profesjonalnych konsultacji prawnych? Przyznam szczerze, że kiedy ja mam jakiekolwiek wątpliwości, to od razu zwracam się do specjalistów. Doświadczony radca prawny potrafi skutecznie pomóc przy każdym problemie. Też trafiacie na sprawdzonych ekspertów?

katapult energy

Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Konsultacje prawne

Post autor: manty »

Moje zdanie jest takie, że zawsze lepiej się poradzić jak jest jakiś problem czy niejasność związana z przepisami prawnymi. Bynajmniej ja tak zrobiłam i korzystałam z pomocy adwokat Barbary Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski w sprawie o podział majątku. Przynajmniej wiedziałam co dalej robić, pani adwokat okazała się bardzo kompetentną i pomocną osobą.

łukkik

Re: Konsultacje prawne

Post autor: łukkik »

Z takich konsultacji prawnych również korzystałem, ale to był dopiero początek. Chodziło o mój kredyt we frankach i problemy z nim związane. Dlatego zgłosiłem się do https://cleverstep.pl/ , przez formularz na stronie przesłałem umowę do analizy kredytowej i tak to się zaczęło. Taka analiza jest u nich bezpłatna i konieczna, żeby ocenić co da się zrobić, jakie są podstawy. Dokładnie to chodzi o klauzule niedozwolone, czy bank je zawarł w umowie. Firma niezwykle kompetentna i profesjonalna. Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem.

rozką

Re: Konsultacje prawne

Post autor: rozką »

Ja Polecam konsultacje w bardzo sławnej kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie to właśnie tutaj mają świetne podejście i chcą działać, bez względu na to jak ciężki jest problem. Ja zawsze czerpie informacje od takich osób, wierzę, że samej nie byłabym w stanie zrobić nic bo na prawie się nie znam.

pęciak

Re: Konsultacje prawne

Post autor: pęciak »

Ja w zeszłym roku z rozwodem trafiłem do kancelarii w Szczecinie - https://gajda-adwokat.pl/ I jak to się mówi - trafiło się jak ślepej kurze ziarno. Pan Gajda to prawdziwy profesjonalista i bardzo angażuje się w pomoc swoim klientom. Bardzo polecam się do niego udać po porade

ODPOWIEDZ