Pomoc prawna dla firmy

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
anita83
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 8:55

Pomoc prawna dla firmy

Post autor: anita83 »

Cześć! Własną działalność gospodarczą prowadzę dopiero od niedawna, więc nie jestem jeszcze na bieżąco ze wszystkimi sprawami formalnymi i prawnymi. Myślę, że nie zaszkodziłaby mi konsultacja z jakimś dobrym adwokatem. Wiem, że sporo kancelarii oferuje takie usługi jak obsługa prawna przedsiębiorców i myślę, że chętnie mogłabym z czegoś takiego skorzystać. Dajcie znać, czy współpracowaliście w firmie z kancelarią i czy wam się to opłaciło.

Awatar użytkownika
wass
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:34

Re: Pomoc prawna dla firmy

Post autor: wass »

Niezależnie czy firmę prowadzi się od niedawna, czy już jakiś czas to wsparcie adwokata jest wręcz niezbędne. Jest dużo spraw, gdzie pomoc prawna jest niezbędna. W Szczecinie adwokat Łukasz Węgłowski jest godny polecenia. Bardzo profesjonalny i godny zaufania. Dba o jak najkorzystniejsze rozwiązania dla firmy.

Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 211
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Pomoc prawna dla firmy

Post autor: spekulant »

W sumie w dzisiejszych czasach sama pomoc prawna jest niezwykle ważna i to nie tylko dla firm. Ja np. po przeczytaniu wpisu https://prawoprosto.pl/jak-sporzadzic-testament/ już dokładnie wiem jak należy sporządzić testament aby faktycznie był on prawnie ważny.

wąsik

Re: Pomoc prawna dla firmy

Post autor: wąsik »

Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze prawnej i wsparciu na każdej płaszczyźnie prawnej to skontaktuj się z kancelarią mec. Cejrowskiego, z Tczewa. Wiele spraw załatwisz u nich na odległość a jakość ich pracy cenią wszyscy klienci

Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pomoc prawna dla firmy

Post autor: siri »

Plecaki ale też inne sportowe akcesoria znajdziemy w sieci i tutaj https://mars-sport.pl/ warto zerknąć na niektóre.
dash44.pl Kraków

Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:18

Re: Pomoc prawna dla firmy

Post autor: Weronika »

Najlepiej wybrać sprawdzoną kancelarię, która zna się na pomocy prawnej dla firm. Czytałam, że obsługą prawną w Krakowie zajmuje się http://www.migas-adwokat.pl/ . Pomagają z zakresu prawa pracy, przy problemach z pracownikiem czy z klientem. W ofercie mają też pomoc w sprawach windykacyjnych, a wiadomo, że nie wszyscy klienci zawsze opłacają faktury na czas.

ODPOWIEDZ