Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Tęcza

Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Tęcza »

Hej. Jestem załamana, ale właśnie przygotowuje się psychicznie do sprawy rozwodowej, którą założył mój mąż. Nie sądziłam, że kiedyś stanę na sali sądowej, ale już za późno. Szukam teraz kogoś na terenie Gdańska, kto mógłby mi w tym pomóc. Znacie może jakiegoś mecenasa, który specjalizuje się w rozwodach? Dajcie znać.

Toń

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: Toń »

Sama jestem dokładnie w takiej samej sytuacji i również Potrzebuję pomocy mecenasa. Niestety nie polecę nikogo, ponieważ nie znam Trójmiasta, a tym bardziej jakichś dobrych prawników, którzy tu pracują. Mam nadzieję że ktoś z forumowiczów podrzuci parę nazwisk, żebyśmy mogły sobie na spokojnie ich posprawdzać w sieci.

wyć

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: wyć »

Nie ma co się załamywać, chyba lepiej, że się rozstajecie, aniżeli, żeby miał cię dalej zdradzać, a ty miałabyś dalej płakać. Tak to przynajmniej osobno ułożycie sobie życie i zaczniecie na nowo żyć. Zgłoś się do Michała Mindykowskiego. On z pewnością Ci pomoże przez to przejść, z głową do góry.

tęcza

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: tęcza »

Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej, to polecam wam się zgłosić do tej firmy https://i-rozwod.pl/jak-przeprowadzic-r ... malzenstwa oni w temacie rozwodów wiedzą dosłownie wszystko, więc będą w stanie wam pomóc na każdym etapie. Przy okazji, na ich stronie możecie przeczytać bardzo ciekawe artykuły.

owiś

Re: Pomoc prawna rozwód Gdańsk

Post autor: owiś »

A tutaj https://lexsecure.pl/premium już sprawdzaliście ofertę? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego typu pakiety opieki prawnej. Można się na spokojnie rozejrzeć, poczytać i wybrać najlepszą opcję dla siebie.

ODPOWIEDZ