Prawnik od rozwodów

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Wolskas
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:03

Prawnik od rozwodów

Post autor: Wolskas »

Zastanawiacie się nad rozwodem? Może jesteście już nawet po, albo i w trakcie. W przypadku ślubu kościelnego też bardzo istotnym dla was rozwiązaniem będzie załatwienie stwierdzenia nieważności małżeństwa. W kancelarii prawa kanonicznego https://www.adwokatkoscielny.pl/ możecie liczyć na taką pomoc. Kancelaria adwokata kościelnego Michała Pełki kompleksowo pomoże wam w takich przypadkach.

wczasy 2015 polska
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: maja29 »

Nie ma nic gorszego jak rozwód. Dlatego jest tutaj potrzebny prawnik taki, który pozwoli nam przez tą sytuację przejść naprawdę sprawnie i bezproblemowo. Z tego co wiem kancelaria prawna https://khg.pl/ specjalizuje się również w rozwodach. W zależności od nas mogą dążyć dla nas do negocjacji lub mediacji w sprawie o rozwód i zakończenie sprawy rozwodem bez orzekania o winie.
Awatar użytkownika
tulinka
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:40

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: tulinka »

Nie często taka pomoc raczej się przydaje, temu też tym bardziej można postawić na sprawdzone usługi i skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów. Dzieki temu na pewno dużo szybciej rozwiążecie wasze sprawy i mam nadzieje że będzie to pozytywne rozstrzygniecie ;) Poszukajcie pomocy u tego właśnie kancelaria Kopko .
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: octavia »

Z tego co mi wiadomo to również kancelaria adwokacka http://www.privatelawyers.pl/ specjalizuje się w sprawach związanych z rozwodami i cieszą się zainteresowaniem oraz zaufaniem. Słyszałam, że są rzetelni i do swojej pracy podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Natomiast dla klienta są bardzo życzliwi i dokładnie analizują jego sytuację.
Awatar użytkownika
kostek
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2020, 19:23

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: kostek »

Za każdym rozwodem idzie podziała majątku. Krakowska kancelaria prosperitas wyspecjalizowała się w finansach jak mało kto i mają już tysiąc wygranych spraw przeciwko podmiotom rynku finansowego. Dla mnie jednak cenniejsze jest to, że pomagają frankowiczom w sprawach przeciwko bankom. Mój kredyt może zostać uznany za abuzywny a to oznacza że wyrokiem sądu może zostać anulowany a co to dla mnie oznacza nie muszę chyba tłumaczyć.
Awatar użytkownika
Werrrka34
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2020, 19:36

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Werrrka34 »

Prawem rodzinnym i opiekuńczym zajmuje się kancelaria prawna pana adwokata Tomasza Gizińskiego. Kancelaria znajduje się w Warszawie. Jeśli jesteście z tych stron to zdecydowanie polecam, to sprawny i bardzo skuteczny prawnik.
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Marek22 »

Werrrka34 pisze: ↑29 kwie 2020, 11:21 Prawem rodzinnym i opiekuńczym zajmuje się kancelaria prawna pana adwokata Tomasza Gizińskiego. Kancelaria znajduje się w Warszawie. Jeśli jesteście z tych stron to zdecydowanie polecam, to sprawny i bardzo skuteczny prawnik.
Jesli chodzi o rozwody tczew to tylko uderzaj do kancelarii Cejrowski. Dysponują doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej praktyki kancelaryjnej, poprzedzonej rzetelną edukacją uniwersytecką i wyszkoleniem zawodowym. Na koncie mają liczne wygrane sprawy przed sądami w różnych instancjach. Ceny nie są wygórowane, także opłaca się skorzystac z ich pomocy
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: manty »

Z własnego doświadczenia pomoc adwokata przy rozwodzie bardzo się przydaje. Ze swojej strony mogę polecić zespół kancelarii Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie i w Kamieniu Pomorskim kancelarie się znajdują, ale zasięg działania jak coś to całe woj. zachodniopomorskie. Adwokaci kompetentni, z doświadczeniem, godni zaufania. W wielu dziedzinach prawa mogą pomóc.
NómberFIve

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: NómberFIve »

Bardzo dużo prawników specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Sprawdź na stronie https://kancelariapawelczak.pl/ czy mieści to się w zakresie usług prawnika.
bączek

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: bączek »

Mec. Cejrowski z Tczewa ma spore doświadczenie i ogrom sukcesów jeśli chodzi o sprawy rozwodowe czy później podział majątku. Zerknij na opinie, w wielu dziedzinach prawa ludzie im ufają
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Aldonis »

Z prawem rodzinnym na pewno poradzą sobie w kancelarii http://adwokat-nawojski.pl Jeżeli chodzi o rozwody to te często mogą ciągnąć się przez bardzo długi czas, warto więc postawić na pomoc adwokata i liczyć na szybsze rozwiązanie sprawy
toła

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: toła »

Rozwód to chyba niestety dość popularna sprawa w sądach. Dlatego lepiej z tym tematem udać się do sprawdzonej kancelarii np Sobczak Maciejewska Zając. Przeczytajcie na ich stronie czym konkretnie się zajmują, skontaktujcie się z nimi i sprawdźcie czy uda się znaleźć czas dla waszej sprawy.
Póla213

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Póla213 »

Moja sprawę prowadziła pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Jak dla mnie to najlepszy adwokat. Wszystko na konsultacji wyjasnia jak należy. Dba o klienta i widac, ze dla niej liczy się dobro i interes osoby którą reprezentuje.
Kólia

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Kólia »

Póla213 pisze: ↑30 lis 2020, 22:03 Moja sprawę prowadziła pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Jak dla mnie to najlepszy adwokat. Wszystko na konsultacji wyjasnia jak należy. Dba o klienta i widac, ze dla niej liczy się dobro i interes osoby którą reprezentuje.
Ja bym dodała przede wszystkim, że jest to osoba, która jest bardzo empatyczna. Nie ma problemów z tym by odpisała na smsa czy oddzwoniła;)
Jędruś

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Jędruś »

Po pandemii wiele związków wpadło w kryzys i mamy teraz falę rozwodów i jeśli naprawdę chcesz go przeprowadzić to wstępnie wystarczy odwiedzić ekancelaria.tv Tam dostaniesz pomoc zarówno w formie pisemnej jaki video konferencji. Wyjdzie cię to taniej i szybciej a jakość usług na pewno będzie zadowalająca.
Aguś28

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: Aguś28 »

Przygotowując się do rozwodu przeszukiwałam wszystkie kancelarie prawne Toruń i bardzo dużo osób polecało Kancelarię Adwokacką Aleksandry Krawczyk-Głowackiej. Pani adwokat świetnie przygotowała się do rozprawy i poprowadziła moją sprawę rozwodową. Dzięki niej wszystko poszło szybko i sprawnie.
pęciak

Re: Prawnik od rozwodów

Post autor: pęciak »

Najlepiej na spokojnie poszukać, popytać znajomych itd. Możesz się odezwać też do kancelarii https://gajda-adwokat.pl/ Mnie Pan Gajda pomagał przy rozwodzie, a mieliśmy sporo przebojów i wszystko dał radę pozałatwiać. Naprawdę konkretny i doświadczony człowiek
ODPOWIEDZ