Prawo nieruchomości

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
Eliza-62
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 4:00

Prawo nieruchomości

Post autor: Eliza-62 »

Witam serdecznie :) Orientujecie się, czy jest we Wrocławiu jakiś dobry radca prawny znający się na nieruchomościach i inwestycjach? Możecie mi kogoś takiego polecić? Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 6:27

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: Maria »

Jasne, że jest. Polecam wybrać się do Kancelarii Grabowski i Wspólnicy. Sama nie raz już korzystałam z ich pomocy. Zawsze działają na korzyść klienta i faktycznie skutecznie doradzają. Nie mam zastrzeżeń.
pikolą

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: pikolą »

Rzeczywiście, ja również zastanowiłabym się nad pomocą ze strony radcy prawnego. Ja sama polecam Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie najlepiej się spisują, mają czas doświadczenie jak i chęci, a to w dzisiejszych czasach wręcz niezbędne. Pamiętajcie, że czasami walka w pojedynkę niestety nie prowadzi do niczego dobrego.
Marek Guśko

Re: Prawo nieruchomości

Post autor: Marek Guśko »

Zakup nieruchomości, często wiąże się z zaciągnięciem kredytu. Często problem pojawia się ze spłatą kredytu, który został zaciągnięty we frankach. Taka sytuacja pojawiła się u mojej siostry, raty wciąż rosły i nie było możliwości spłaty tego kredytu. Spłacali raty, a kredytu nie ubywało. Szukaliśmy pomocy u specjalistów i udało się znaleźć firmę frankowicze pomoc, dzięki której udało się wybrnąć z tej trudnej sytuacji.
ODPOWIEDZ