Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Wątek z poradami prawnymi, pytaniami i odpowiedziami. Polecamy prawników, adwokatów i notariuszy.
Awatar użytkownika
DanutaWasiak2
Posty: 53
Rejestracja: 28 gru 2019, 1:21

Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: DanutaWasiak2 »

Szukam dobrego prawnika z Łodzi. Chodzi o rozwód. Najlepiej jakby to była kobieta. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
MilwiczV
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2020, 10:04

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: MilwiczV »

moją sprawę rozwodową prowadził pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska i ją mogę ci własnie polecic

końcówki tulejkowe nieizolowane
Awatar użytkownika
DanutaWasiak2
Posty: 53
Rejestracja: 28 gru 2019, 1:21

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: DanutaWasiak2 »

MilwiczV pisze: ↑07 wrz 2020, 10:06 moją sprawę rozwodową prowadził pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska i ją mogę ci własnie polecic
a masz do niej jakieś namiary?
Awatar użytkownika
MilwiczV
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2020, 10:04

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: MilwiczV »

DanutaWasiak2 pisze: ↑07 wrz 2020, 10:08
MilwiczV pisze: ↑07 wrz 2020, 10:06 moją sprawę rozwodową prowadził pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska i ją mogę ci własnie polecic
a masz do niej jakieś namiary?
Pewnie :) najlepiej wejdź tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/ Pani adwokat ma swoją stronę internetową.
Awatar użytkownika
DanutaWasiak2
Posty: 53
Rejestracja: 28 gru 2019, 1:21

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: DanutaWasiak2 »

Dzięki! A powiedz mi jeszcze - jak u niej z terminami? Przez ten koronawirus w sądach też wszystko się opóźniło, ale mi zależy żeby w miarę możliwości pociągnąć sprawę żeby jak najszybciej dostać rozwód. Chcę mieć już to za sobą.
Awatar użytkownika
MilwiczV
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2020, 10:04

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: MilwiczV »

DanutaWasiak2 pisze: ↑07 wrz 2020, 10:15 Dzięki! A powiedz mi jeszcze - jak u niej z terminami? Przez ten koronawirus w sądach też wszystko się opóźniło, ale mi zależy żeby w miarę możliwości pociągnąć sprawę żeby jak najszybciej dostać rozwód. Chcę mieć już to za sobą.
Oj, w tym temacie to nie jestem w stanie Ci nic powiedzieć. Musisz się skontaktować osobiście, zadzwoń najlepiej.
Awatar użytkownika
DanutaWasiak2
Posty: 53
Rejestracja: 28 gru 2019, 1:21

Re: Szukam dobrego prawnika z Łodzi

Post autor: DanutaWasiak2 »

Rozumiem, dziękuję! Przedzwonię.
ODPOWIEDZ