Transport do Hiszpanii

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Awatar użytkownika
Teodor75
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 16:38

Transport do Hiszpanii

Post autor: Teodor75 »

Cześć. Znacie jakichś przewoźników oferujących bezpośredni przejazd do Hiszpanii z Polski? Jeśli tak, to chętnie się dowiem, z kim powinienem się kontaktować. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Zaira60
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 5:21

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: Zaira60 »

Ja niezmiennie polecam firmę transporthiszpania.com. Zawsze zabieram się z nimi, kiedy jadę do Francji i każda podróż jest komfortowa i mimo wszystko czas szybko mi mija. To zasługa doświadczonych kierowców dokładnie znających trasy:)
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: tencza »

Tak na dobrą sprawę, jeżeli o transport chodzi, firm zajmujących się tym zagadnieniem na naszym rynku nie brakuje. Moim zdaniem jednak zasadnym będzie skorzystanie z usługi firm takich jak Symlog http://symlog.eu/spedycja-lotnicza/ . Przedsiębiorstwo to działa bowiem na naszym rynku od wielu lat, przy czym oferuje zarówno najwyższą jakość usług, jak i posiada bogatą flotę pojazdów
Awatar użytkownika
guerlainka
Posty: 62
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:00

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: guerlainka »

Do listy polecanych firm transportowych (transport międzynarodowy i krajowy) dorzucam http://magemar.com.pl swietna firma, mają dobre ceny, oferują bezpieczny transport dla kazdego a to mi sie podoba.
anił

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: anił »

Jeśli masz sporo rzeczy do przewiezienia i zależy ci na profesjonalnym podejściu do tematu oraz przystępnych cenach zgłoś się do firmy TRANSlogis - https://translogis.pl . To firma transportowa zajmująca się spedycją międzynarodową i krajowa. W ofercie do wyboru jest spedycja samochodowa, kolejowa i kontenerowa.
kamilpawłak

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: kamilpawłak »

Do Hiszpanii co prawda nikogo Wam nie polecę ale może ktoś potrzebujesz transportu np. do Anglii? Jeżeli tak to polecam poczytać sobie nieco o firmie Mike Bus. Mają naprawdę niezłe opinie oraz wysoką pozycję na rynku. Miałem możliwość skorzystania z ich usług kiedy rezerwowałem na szybko bus do anglii. Polecam!

sklep militaria katowice
Kłazek

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: Kłazek »

Jeżeli nie do końca wiecie jak odpowiednio wspierać swoją flotę samochodów i jednocześnie zabezpieczenia jej przed kradzieżą to w mojej opinii warto tutaj zwrócić uwagę na system Flotman i musze przyznać, że zarówno pod względem możliwości i do tego poziomu obsługi naprawdę można liczyć na świetne efekty. Licząc przy tym na codzienne automatyczne raportowanie, konkretne wyniki i spadek wydatków nawet o 20% także dla nas super.
Paweł Nowak

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: Paweł Nowak »

Hiszpania do chyba rzadko odwiedzany kraj w celach zarobkowych. Bardziej turystycznych - to wtedy lepiej lecieć samolotem, bo to już trochę daleko. Ja znam firmę która obsługuje szeroki zakres państw. Z tego co wiem to mają busy do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec. Sprawdź czy mają przewozy do Hiszpanii.
józefko

Re: Transport do Hiszpanii

Post autor: józefko »

Często jeżdżę do Holandii i zawsze korzystam z usług jednej firmy. Polecam busy Polska Holandia oferowane prze ERGO Holender. Wystarczy skontaktować się telefonicznie by zamówić termin, podczas rozmowy przekazują najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu. Bardzo zaskoczyła mnie możliwość zabrania dużego bagażu.
ODPOWIEDZ