Ulubiona restauracja

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:47

Ulubiona restauracja

Post autor: Kornelia »

Wybieracie się może do Warszawy? Ja właśnie wróciłam z kilkudniowego wyjazdu i muszę Wam opowiedzieć o moich doświadczeniach. Zwiedziłam słynny Fort Służew i zakochałam się w tym miejscu. Przede wszystkim urzekła mnie restauracji Garo Sushi, podająca najlepsze sushi jakie w swoim życiu jadłam. Na dodatek niedaleko znajduje się pracownia Doroty Szelągowskiej. Mówię Wam szał 😊
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: tencza »

Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ofertę tej firmy http://takushisushi.pl/ gdzie znajdziecie naprawdę świetną restaurację związaną z sushi. W mojej opinii to bardzo dobre miejsce na tego typu, japońską sztukę kulinarną. Jak szukaliście takiego miejsca to polecam sprawdzić
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: hojdek »

Także w ostatnim czasie byliśmy z mężem na kilka dni w Warszawie i nawet nie sądziłam, że jest ona tak piękna i jest tyle ciekawych miejsc do zwiedzania. I tak zwiedzając trafiliśmy na super Restauracje Leila gdzie można skosztować owoców morza i nie tylko. Mają dość spore menu jeśli chodzi o kuchnię bliskowschodnią któa jak się okazuje jest bardzo smaczna i niedroga. Bardzo zasmakowały mi takie kotleciki z ciecierzycy no i grillowany bakłażan. Koniecznie muszę wypróbować takie przepisy w domu bo to bardzo smaczne
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 60
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:43

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: lemonka »

Jak będziecie w Zakopanem to warto zajrzeć do restauracji " Tarasy Gubałówka " https://restauracjepkl.pl/zakopane/rest ... gubalowka/. W karcie znajdziecie spory wybór dań kuchni regionalnej ale jest tez pizza czy menu dedykowane dla najmłodszych. Niewygórowane ceny, super obsługa, dobre ceny. No i widok na góry... niesamowity!

święta w google
Awatar użytkownika
patka88
Posty: 25
Rejestracja: 08 paź 2019, 10:59

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: patka88 »

lemonka no nie trudno się z Tobą nie zgodzić :) Tarasy są świetne, zaczynając od obsługi poprzez jedzenie aż po ceny. są serio dużo niższe niż w innych knajpach a przy tym porcje są spore. no i fakt - mają najlepszą pizzę w mieście.
Awatar użytkownika
Wienne
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: Wienne »

Folk Gospoda w Warszawie tez jest fajna. Ciekawe wnętrze, bardzo dobre jedzenie głównie mięsne, zaskakujące połączenia smaków. Moim zdaniem super miejsce na spędzenie czasu czy na rodzinny obiad
Awatar użytkownika
noifajnie
Posty: 42
Rejestracja: 06 lip 2019, 23:44

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: noifajnie »

Nie mam jednej ulubionej restauracji, lubię odkrywać nowe smaki dzięki https://roomservice.pl/ i to bez wychodzenia z domu ;) Ostatnio mi przywieźli pyszną baba ganoush i tajine z marokańskiej knajpy Maghreb. Coś pysznego!
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: tencza »

Uważam, że Polska jest piękna i warto ją cały czas odkrywać. Jeśli macie podobne zdanie i zamierzacie poznać Sandomierz - bo warto - to mogę wam polecić restauracje w Sandomierzu gdzie czeka na was nowoczesny wystrój, pyszne jedzenie oraz komfortowe warunki. Więcej informacji znajdziecie tutaj : https://grillsolo.pl/restauracja/, Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
neuron
Posty: 90
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:24

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: neuron »

my jeszcze jak nie dojemy jedzenia w knajpie to zawsze beirzemy na wynos, ale w domu zazwyczaj to jedzzenie pakujemy próżniowo FOODSAVER FFS001X bo wtedy jedzenie zachowuje dłuższa świeżosc
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:36

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: tobiaszjablonski »

ja mogę polecić moją ulubioną restaurację z krakowa - Pod Aniołami. Moim zdaniem to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy wyjście z żoną!
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: Dragon »

Niedawno byłem w Olsztynie i miałem okazję odwiedzić restaurację Kolorowa. Lokal jest bardzo przyjemny, a jedzenie doskonałe. Polecam się tam wybrać każdemu, kto będzie w okolicy.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: niema »

Mamy pewność, że kiedy do nas wpadniecie, to my staniemy się Waszą ulubioną restauracją na co dzień! Nasza Little Barrel serwuje dania polskie, kontynentalne, ale i najlepsze lody na tej półkuli. Doskonale dopracowujemy receptury, żebyście do nas wciąż wracali. Zapraszamy na cudownie smacznie dania! Little Barrel.
remća

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: remća »

Zdarza mi się, że muszę w sprawach zawodowych spotkać się na mieście - najczęściej jest to Warszawa bo tu mieszkam - i zawsze sprawia mi problem wybory konkretnego miejsca. Teraz też szykuję się na takie spotkanie z klientem i nie wiem do jakiej restauracji zaprosić, słyszałam że elegancka jest restauracja Akademia. Czy macie w Wawie sprawdzone miejsca na spotkania "zawodowe" i na co zwrócić uwagę kiedy wybieram lokal.
Ewuś45

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: Ewuś45 »

Mój mąż uwielbia Polską kuchnię a najbardziej z lat przedwojennych. Niestety ja takich dań nie potrafię przyrządzać więc przed pandemią często stołowaliśmy się w Restauracji u Wieniawy. Takich miejsc na mapie Polski jest niewiele. Gdy tylko odwiedzimy Warszawę nasz kierunek padnie na Plac Piłsudskiego. Polecam każdemu, kto jeszcze nie odwiedził tego miejsca.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: olka »

Moja ulubiona knajpa to https://www.dragonbox.pl/ Często organizuję tam spotkania biznesowe z moimi potencjalnymi klientami. Do tej pory zawsze spotkania się udawały, klienci byli pod ogromnym wrażeniem zarówno estetycznym jak i smakowym. Poza tym, powiedzmy sobie szczerze.. kto z nas nie lubi orientalnej kuchni?

bluzy damskie rap
Sławomir

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem restauracji. Z moimi znajomymi mamy jedno ulubione miejsce do spotkań - https://www.lodz.sushiworld.pl/ , gdzie spotykamy sie regularnie, aby zjeść smaczne sushi i spędzić miło czas. Czy macie swoje ulubione restrauracje?
aleksiś

Re: Ulubiona restauracja

Post autor: aleksiś »

Moją ulubioną restauracją jest Bubbles w Warszawie. Uwielbiam te miejsce do tego stopnia, że zorganizowaliśmy tam nawet kameralne wesele. Świetne jedzenie i alkohol więc wybór był oczywisty. Nie zależało nam na ogromie osób lecz na skromnym przyjęciu a tak wszystko było zorganizowane doskonale.
ODPOWIEDZ