Weekend w spa

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Awatar użytkownika
Juta
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:38

Weekend w spa

Post autor: Juta »

Hej! Chciałabym zrobić prezent mojemu mężowi i zarezerwować nam weekend w spa dla dwojga. Najbardziej podoba mi się oferta hotelu Villa Hoff. Może macie jakieś opinie na temat tego miejsca, którymi chcielibyście się podzielić? Ułatwiłoby mi to podjęcie decyzji :)
Awatar użytkownika
ryta_82
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:25

Re: Weekend w spa

Post autor: ryta_82 »

Moim zdaniem to najlepsze spa nad morzem, bez dwóch zdań. Bogata oferta zabiegów, kryty basen, wspaniała kuchnia i można tak wymieniać bez końca. Myślę, że trzeba się samemu przekonać, ale po pierwszej wizycie będzie się stale myśleć o powrocie :)
moniś

Re: Weekend w spa

Post autor: moniś »

A może to dobry czas sprawdzić minibaseny spa do swojego domu? Owszem fajnie jest się wybrać do spa, ale jakby przenieść je do siebie? Wszystko dzisiaj jest możliwe... Chociażby odwiedźcie sobie firmę Hydropool i zobaczcie jaką super tam znajdziecie ofertę w tym zakresie.

pds kabel
Hermannuś8273

Re: Weekend w spa

Post autor: Hermannuś8273 »

Bardzo dużo osób jeździ w miejsca gdzie jest spa. Myśle, że ciekawym miejscem są pensjonaty spa w górach. Oczywiście trzeba lubić góry aby wybrać się w takie miejsce.
Madzią

Re: Weekend w spa

Post autor: Madzią »

Też zgadzam się, że jedne z najciekawszych ofert spa&wellness są nad morzem, wystarczy zajrzeć tutaj: https://hotelmonalisa.pl/
ODPOWIEDZ