Zimowy wypad w góry

Dokąd na wakacje? Co zabrać, gdzie znaleźć tanie bilety lotnicze, gdzie pojechać.
Awatar użytkownika
paskal1963
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 4:19

Zimowy wypad w góry

Post autor: paskal1963 »

Cześć! Chciałbym zabrać rodzinę na kilkudniowy wypad w góry zimą i powoli rozglądam się już za noclegiem. Wolimy raczej miejsca na uboczu i z dala od zgiełku, a postawiliśmy na Karpacz. Może polecicie nam jakieś niedrogie pensjonaty?
Awatar użytkownika
Ladyslaw-69
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 5:38

Re: Zimowy wypad w góry

Post autor: Ladyslaw-69 »

Myślę, że dobrze spędzicie czas w Pensjonacie Arnika. Jeżdżę tam praktycznie co roku, tak bardzo podoba mi się to miejsce. Jest właśnie ciche i spokojne, czyli idealne na relaks. Blisko od szlaków turystycznych, którymi polecam się przespacerować. Spodoba wam się tam.

nie mam internetu w telefonie
Brzęczyk

Re: Zimowy wypad w góry

Post autor: Brzęczyk »

Ja planuję ruszyć w góry zaraz po świętach. Marzy mi się sylwester w Szczyrku . Miasteczko bardzo malownicze, a nie oblegane aż tak przez turystów jak np. Zakopane . Nie mam pojęcia jak będzie z organizacją imprez do tej pory, ale w gronie najbliższych przyjaciół można spędzić mile czas niezależnie od tego. Chcemy na dniach zarezerwować pobyt w hotelu Skalite, który na co dzień oferuje wiele atrakcji , więc nawet jeśli jakiś bal by się nie odbył, żałować wyprawy na pewno nie będziemy.
Kośia

Re: Zimowy wypad w góry

Post autor: Kośia »

Zakopane to piękne miejsce i to nie tylko w zimę. Jeśli skusisz się na wyjazd w wakacje, to polecam rezerwacje apartamentu w tym miejscu apart-center.pl. Posiadają piękne apartamenty o różnej wielkości. Ich wyposażenie, jest na tyle bogate, że nie musisz praktycznie o nic się martwić.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Zimowy wypad w góry

Post autor: olka »

Teraz to raczej w grę wchodzą tylko i wyłącznie letnie wypady w góry, ale prawda jest taka że góry są piękne o każdej porze roku. Jak nie macie czym dojechać, to warto skorzystać z wynajem samochodów Kraków Mają naprawdę super ceny i warunki najmu, także nie zawiedziecie się na ich ofercie.
ODPOWIEDZ